بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فرقی ندارد چه تیمی حریف ما در فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد، چون با صددرصد توان‌مان برای قهرمانی به قطر می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیامک نعمتی پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و آماده دیدار تاریخی می‌شویم. امیدوارم دست پر از قطر بازگردیم و بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه سابقه گلزنی در نیمه نهایی آسیا را دارد و آیا قول می‌دهد در فینال نیز گل بزند، گفت: گلزنی در آسیا لذت خیلی خاصی دارد. امیدوارم اگر در فینال گل زدم، گلی باشد که همه ایران خوشحال شوند.

هافبک پرسپولیس در مورد حریف احتمالی این تیم در فینال و اینکه ترجیح می‌دهد تیم کره‌ای یا ژاپنی به فینال صعود کند، گفت: برای ما فرقی ندارد کدام تیم به فینال بیاید، چون صددرصد به دنبال قهرمانی هستیم. هر تیمی به فینال رسید می‌توانیم در سه، چهار روز آینده به طور کامل آن را آنالیز کنیم و با صد درصد توان ظاهر شویم.

نعمتی در مورد اینکه چه شادی خاصی برای قهرمانی در آسیا آماده کرده است، عنوان کرد: اگر قهرمان شویم در همان لحظه تصمیم خواهیم گرفت و نمی‌شود از قبل برنامه‌ریزی کرد. همین که دل مردم را شاد کنیم یک دنیا ارزش دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.