مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صورتی که در فینال آسیا به پیروزی برسیم و قهرمان شویم به قولم عمل می‌کنم و موهایم را می‌تراشم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدحسین کنعانی‌زادگان پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خداراشکر تمرینات خوبی را برگزار کردیم و بازی‌های تیم‌های شرق آسیا را هم آنالیز کردیم، تیم‌ها خیلی قوی هستند و تیمی که به فینال صعود می‌کند شرایط خیلی خوبی دارد و با قدرت در این رقابت‌ها حاضر شده است و ما به عنوان نماینده غرب آسیا تقابل سختی با حریف‌مان در فینال خواهیم داشت.

وی ادامه داد: شرایط تیم خیلی خوب است، دیروز هم یک بازی درون تیمی خوبی انجام دادیم، شاید بتوانم بگویم از بازی با ذوب‌آهن سخت‌تر بود و 90 دقیقه بازی رسمی انجام دادیم. همه بچه‌ها آماده هستند که انشالله با جام به ایران برگردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عمل به قولش که گفته بود بعد از قهرمانی در آسیا موهایش را می‌‌تراشد، گفت: انشالله ما در فینال پیروز شویم به قولی که داده‌ام، عمل خواهم کرد. 

کنعانی‌زادگان در خصوص گلزنی مدافعان پرسپولیس تصریح کرد: ما خط حمله قوی داریم و خط دفاعی‌مان هم خوب بوده است و کلین‌شیت داشته‌ایم. ما در دفاع از حمله و هافبک و دفاع خوب عمل کردیم و توانستیم خوب دفاع کنیم، خط حمله خوب و قوی هم داریم انشالله با یک نتیجه خوب به ایران برگردیم.

وی در خصوص تاثیر غیبت خلیل‌زاده در فینال خاطرنشان کرد: شجاع برای تیم ما خیلی زحمت کشیده و 3-4 قهرمانی با پرسپولیس کسب کرده و نایب‌قهرمان آسیا شده است. جای او خالی است و می‌دانم که برای موفقیت پرسپولیس دعا می‌کند تا قهرمان شویم، اگر قهرمان شویم شجاع خیلی در آن سهیم است. چه من بازی کنم و چه آقا سید و یا شجاع، فرقی نمی‌کند موفقیت پرسپولیس مهم است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.