قرارداد تکمیلی، مراحل واگذاری ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه با حضور نمایندگان وزارت ورزش و‌جوانان و فولاد مبارکه سپاهان نهایی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پیش از ظهر امروز با حضور نمایندگان وزارت ورزش و‌جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، نمایندگان حقوقی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان‌، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان،رییس دفتر فنی و اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، در قرارداد تکمیلی، مراحل واگذاری ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه نهایی شد.

محمد رضا ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تقدیر از تفکر و اراده خوبی که از سوی وزارت ورزش و‌جوانان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شکل گرفته است، گفت: مردم اصفهان سالهای زیادی انتظار تلخی را تجربه کردند تا این ابر پروژه به سرانجام برسد و شاهد بهره برداری از ورزشگاه نقش جهان باشند. ورود مجتمع فولاد مبارکه به این پروژه جهت تکمیل و بهره برداری، ظرفیت های زیر ساختی بین المللی ورزشی در ایران را افزایش داد.

وی افزود: امروز روز مبارکی است که این پروژه مراحل نهایی خود را برای واگذاری گذرانده و به سرانجام تشکیلاتی خواهد رسید.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه واگذاری پروژه های ورزشی نیمه تمام، راهبرد قابل تقدیری است که به توسعه زیر ساخت ها کمک می کند خاطر نشان کرد: با واگذاری نهایی این ابر پروژه، راهبری و بار مسئولیت از دوش سیستم دولتی برداشته می شود.

ساکت تصریح کرد: با واگذاری نهایی این پروژه به منظور انجام الزامات AFC ، تمهیداتی اندیشیده می شود که بتوانیم استانداردهای لازم را که اولویت شرکت فولاد مبارکه اصفهان است در سطحA فراهم و لحاظ کنیم.

حسین محمودیه، رییس گروه فنی و‌نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و‌جوانان استان اصفهان نیز گفت: پس از سه دهه که از شروع و اجرای استادیوم به عنوان بزرگترین پروژه ورزشی کشور بعد از انقلاب می گذرد، امروز شاهد روند رو به جلوی ورژشگاه بوده ایم و خوشبختانه با تحویل پروژه به شرکت فولاد جهت تکمیل و استاندارد سازی در آینده ای نزدیک اصفهان یکی از پیشرفته ترین استادیوم های ورزشی سطح کشور را خواهد داشت.

وی با اشاره به نظر مساعد دکتر سلطانی فر مقام عالی وزارت ورزش و‌جوانان ورزش و‌جوانان استاندو مدیر کل برای واگذاری و به سرانجام رسیدن این پروژه اظهار امیدواری کرد؛ورزشگاه نفش جهان به یکی از مجهز ترین واستاندارد ترین مجموعه های ورزشی کشور تبدیل شود.

نماینده وزارت ورزش و‌جوانان در این جلسه عنوان کرد: مقدمات واگذاری پروژه از دو سال پیش با موافقت وزیر محترم و‌مساعدت و پیگیری های معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت متبوع شروع شد و‌اکنون شاهد مرحله نهایی واگذاری این پروژه هستیم.

وی افزود: کار بزرگی در شناخت ماهیت مشارکت ها در وزارت ورزش و‌جوانان با واگذاری این پروژه شکل گرفت و‌این مشارکت الگوی بسیار خوبی برای سایر استان های کشور شد که بتوان پروژه های بزرگی را با مشارکت صنایع و یا سرمایه گذاران به سرانجام رساند.

نماینده وزارت ورزش و جوانان ضمن قدردانی از مشارکت فولاد مبارکه اصفهان در تکمیل ورزشگاه نقش جهان تصریح کرد: امیدواریم تعهدات باقی مانده شرکت فولاد تا اخذ تاییدیه های نهایی هر چه سریع تر انجام شود

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.