مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه چیز راضی هستیم فقط مشکل زمین داریم که زمین تمرین‌مان کمی سفت بود و به آن اعتراض هم کردیم اما زمین تمرین‌مان تغییر پیدا نکرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید مطهری در مورد غیبت سه بازیکن اصلی مثل آل کثیر،‌ امیری و پهلوان اظهار داشت: شکی نداریم که این بازیکنان بسیار توانمندند، اما ما باید به داشته‌هایمان نگاه کنیم و همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم. ما با همین بازیکنان کارهای بزرگی کردیم. بازیکنان غایب هم که بودند همین اتفاقات را رقم زدیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس بارها نشان داده که یک تیم و یک گروه است و کار تیمی ما حرف اول را می‌زند و هر بازیکنی که در این پازل تاکتیکی قرار گرفته است از جوان‌ترین تا باتجربه‌ترین آنها، به نحو احسن وظایفشان را انجام داده‌اند. خیلی نیمه خالی لیوان را نبینیم، بهتر است که انرژی مثبت بدهیم و من امیدوارم که اتفاقات خوبی در روز بازی رخ دهد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد این که گفته می‌شود تیم اولسان میانگین سنی‌اش زیاد است و ممکن است در پرس شدید نتواند عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: اجازه بدهید من خیلی وارد جزئیات نشوم، اما تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است، قطعا تیم توانمندی است. ما باید هوشمندانه برای این بازی برنامه ریزی کنیم. کره‌ای ها همیشه از ما ترس داشتند و بازیکنان ما فوق‌العاده توانمند هستند، اما اجازه بدهید که من به نکات فنی و ریز اولسان کره اشاره نکنم.

مطهری در مورد امکانات کشور قطر عنوان کرد: امکانات اینجا فوق‌العاده است و از همه چیز راضی هستیم. فقط مشکل زمین داریم که زمین تمرین‌مان کمی سفت بود و به آن اعتراض هم کردیم اما زمین تمرین‌مان تغییر پیدا نکرد، اما تیمی که می‌خواهد بزرگی کند و قهرمان آسیا شود، هیچ دلیلی برایش موجه نیست وگرنه خودمان می‌دانیم هم در ایران و هم در قطر مشکلاتی داشته‌ایم، اما اینها دلیل بر این نمی‌شود که ما بهترین نمایش‌مان را ارائه ندهیم یا بخواهیم بهانه‌ای بیاوریم، بنابراین با تمام وجودمان و بازیکنان مثل همیشه با قلب‌شان بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند تا بتوانیم قهرمان فینال آسیا شویم.

وی در مورد برنامه‌های تیم پرسپولیس گفت: 4 جلسه تمرینی داشتیم که 3 جلسه آن در زمین بود و یک جلسه هم در سالن بدنسازی بود. امروز هم تمرین تاکتیکی و خیلی مهمی داشتیم و خدا را شکر خیلی راضی هستیم. انگیزه فوق‌العاده‌ای برای فینال لیگ قهرمانان آسیا داریم و امیدواریم شنبه بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و هواداران را شاد کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.