سرمربی مس رفسنجان از فاصله کم میان بازی‌های تیم‌های لیگ برتر فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد ربیعی درباره دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: بازی خوبی خواهد بود. نساجی را تیم منسجم و خوبی می‌بینم و به‌جز دیدار با سپاهان، نشان داده که تیم خوبی است. به تیم و کادر فنی نساجی خسته نباشید می‌گویم.

وی با اشاره به روند امتیازگیری مس رفسنجان در هفته‌های گذشته گفت: تیم ما مصمم است که به روند رو به پیشرفتی که چند هفته است درباره آن صحبت می‌کنیم، ادامه دهد. فرآیندهایی در بازی خواهیم داشت و امیدوارم موارد مد نظرمان به سود ما رخ بدهد. می‌دانیم شرایط بازی در قائمشهر چگونه است و میهمانان شرایط سختی دارند، اما تلاش می‌کنیم در بازی فردا (پنجشنبه) با برنامه‌ریزی و مصمم بودن، با موفقیت و کسب نتیجه خوب از زمین خارج شویم.

سرمربی مس رفسنجان درخصوص غایبان تیمش برابر نساجی تصریح کرد: یک بازیکن ما کرونا داشت که هفته گذشته هم بازی نکرد و در قرنطینه است. هفته گذشته مصدومانی داشتیم که باید ببینیم چه شرایطی خواهند داشت. تیم ما هر 4 روز یک بار بازی می‌کند و همیشه در سفر هستیم.

ربیعی با بیان اینکه زمان کوتاه میان دیدارها، کار تیمش را سخت کرده است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که ریکاوری تیم را بهتر کنیم. در دو هفته گذشته دو تعویض اجباری داشتیم. تیم پزشکی ما تلاش می‌کند که این بازیکنان را این هفته در اختیار داشته باشیم.

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم دعای خیر مردم کرمان و رفسنجان، بدرقه راه ما باشد و انرژی مثبت آنها می‌تواند در بازی‌های پیش رو، ما را یاری کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.