مربی دروازه بان های اسبق پرسپولیس گفت: برای رسیدن به قهرمانی آسیا کافی است پرسپولیس در سطح خوب خودش باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایگور پانادیچ درباره دیدار پرسپولیس ایران با اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس تیم خوبی است که بازیکنان و مربیان خوبی هم دارد. آنها همیشه می‌دانند باید چه کار کنند و برای این مسابقه هم آنچه را که باید، انجام می‌دهند. هرچند اولسان هم تیم خوبی است و کار پرسپولیس مقابل این تیم سخت است.

وی ادامه داد: منتظر شروع بازی هستیم. با توجه به اینکه این فینال به شکل تک دیدار برگزار می‌شود، امیدوارم شاهد موفقیت پرسپولیس باشیم. اگر بازیکنان این تیم در سطح خودشان بازی کنند، موفق شده و به قهرمانی می رسند. نیازی هم نیست که بیشتر از سطح خوب خود تلاش کنند و کافی است در همان سطح همیشگی باشند.

مربی دروازه‌بان های کروات سابق پرسپولیس به شانس کسب قهرمانی برای این تیم اشاره کرد و توضیح داد: مهم نیست پرسپولیس در 90 دقیقه برنده شود یا در ضربات پنالتی، بلکه مهم موفقیت است. امیدوارم پرسپولیسی‌ها به هدف خود برسند.

پانادیچ درباره تفاوت پرسپولیس فعلی با تیمی که در سال 2018 با حضور وی در کادر فنی به فینال آسیا رسید، عنوان کرد: در فینالی که ما با برانکو در آن حضور داشتیم، باید 2 مسابقه انجام می شد. پنج روز قبل از دیدار رفت با کاشیما آنتلرز هم با سایپا بازی کردیم. به همین دلیل، سفرمان به ژاپن سخت تر شد. در دیدار رفت مقابل حریف خیلی خوبی بازی کردیم.

وی ادامه داد: تیم جوانی داشتیم و در کل، عملکردمان در آن فینال راضی کننده بود. خوشخبتانه امروز مدیران پرسپولیس مراقب تیم هستند و در آستانه فینال، زمین تمرین و امکانات خوبی را در اختیار تیم قرار داده اند اما مدیریت زمان ما خوب نبود. همین، تفاوت دو تیم است.

عضو اسبق کادر فنی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: شنیده ام هواداران می‌توانند برای فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه حاضر شوند. اطمینان دارم هواداران پرسپولیس هم ورزشگاه را در قطر به تسخیر خود در می‌آورند و از تیم حمایت خوبی می‌کنند. از صمیم قلب آرزو می‌کنم پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.