دروازه‌بان تیم فوتبال مس رفسنجان تصمیم داور دیدار خانگی این تیم مقابل سپاهان در مردود اعلام کردن گل دوم نارنجی‌پوشان را غیرقانونی دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ناصر سالاری درباره شکست خانگی تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و حتی به گل اول هم رسیدیم، ولی بعد از زدن گل دوم که البته مردود اعلام شد، همه چیز تغییر کرد و آن وقفه‌ای که در بازی ایجاد شد، تمرکز تیم ما را به هم ریخت و در نهایت شکست خوردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال مس رفسنجان در ادامه یادآور شد: در آن صحنه داور نقطه وسط زمین را به نشانه صحیح بودن گل ما نشان داد و ما هم نمی‌دانستیم توپ به دست بازیکن‌مان برخورد کرده است، به همین دلیل خوشحالی کردیم، ولی لحظاتی بعد دیدیم که تصمیم داور مسابقه عوض شد!

وی در پاسخ به این پرسش که «داور در آن صحنه بعد از صحبت با چه کسی تصمیمش را عوض کرد؟»، گفت: دقیقاً نمی‌دانم، ولی فکر کنم صحبت‌هایی با کمک داور اول و همچنین ناظر داوری بازی انجام داد. ما می‌دانیم که آن گل مردود بود و توپ به دست بازیکن ما برخورد کرد، ولی در فوتبال ایران هنوز VAR وجود ندارد و اینکه تصمیم داور اینگونه عوض شود، شکل خوبی ندارد. شما می‌توانید هند معروف کی‌روش استنلی را در بازی سپاهان و استقلال به یاد بیاورید که هیچ اتفاقی رخ نداد و هند به آن واضحی گرفته نشد.

سالاری خاطرنشان کرد: وقتی تکونولوژی VAR در ایران اجرا نمی‌شود، تغییر در تصمیم داور غیرقانونی است. ما سال‌هاست که می‌بینیم اگر هم اشتباهی صورت بگیرد، دیگر آن تصمیم غیرقابل برگشت است. این موضوع نباید باب شود که اگر داور تصمیم اشتباهی گرفت، در کنار زمین اتفاقاتی رخ دهد و تصمیم را عوض کنند. این موضوع فقط از طریق قانونی و ورود VAR به فوتبال ایران شدنی است. من احساس می‌کنم که اگر در بازی با سپاهان این اتفاق برای حریف‌مان می‌افتاد، چنین تصمیمی را در مورد تیم ما نمی‌گرفتند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.