مسئول برگزاری کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: کار باشگاه ماشین سازی در ممانعت از پخش تلویزیونی دیدار با نفت مسجد سلیمان تخلف است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسئول برگزاری کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: کار باشگاه ماشین سازی در ممانعت از پخش تلویزیونی دیدار با نفت مسجد سلیمان تخلف است.

تیم فوتبال ماشین سازی امروز جمعه در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر در خانه خود در تبریز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان بود. این مسابقه به دلیل ممانعت باشگاه ماشین سازی و راه ندادن دوربین‌های تلویزیون، به صورت زنده پخش نشد.

در این ارتباط سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با انتقاد از باشگاه ماشین سازی، گفت: مدیرعامل باشگاه ماشین سازی دیروز شفاهی به ما اعلام کرد بنیان دیزل ورزشگاه خانگی ما است و تشخیص می‌دهیم دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه نیایند. این در حالی است که طبق قوانین بین المللی ۲۴ ساعت قبل از بازی استادیوم دست سازمان برگزار کننده است. هشدار دادیم که این کارشان تخلف است و به ارکان قضایی ارجاع داده می‌شود.

وی افزود: هواداران که نمی‌توانند به ورزشگاه بروند و با این کار نمی‌توانند بازی را از خانه هم تماشا کنند. این یک بحث اجتماعی است. هیچ مقامی اجازه دخل و تصرف در بازی را به جز سازمان لیگ ندارد. ما تذکر دادیم. به ما نامه زدند و قول همکاری دادند ولی به یکباره نیم ساعت قبل بازی اعلام کردند مالک مجموعه بنیان دیزل اجازه دوربین‌ها را نداده است و دوربین‌ها هم به خانه برگشته‌اند. گزارش ناظر بازی به ارکان قضایی ارجاع داده می‌شود. این دخل و تصرف در برگزاری بازی است و نمی‌شود از آن چشم پوشی کرد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: مسئولان ماشین سازی به ما تضمین دادند و گفتند بازی حتی ممکن است به ورزشگاه یادگار امام منتقل شود اما با تضمینی که دادند دوباره بازی به بنیان دیزل رفت. همانطور که گفتم در این خصوص ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تصمیم گیری می‌کنند.

مهدی در پاسخ به این سئوال که جریمه باشگاه ماشین سازی چه خواهد بود؟ گفت: وقتی ورزشگاه در اختیار برگزار کننده نباشد این می‌رود به سمت سلب میزبانی باشگاه. یک روز بحث بر سر دوربین است. ممکن است یک روز دیگر بگویند دلمان نمی‌خواهیم نورافکن ورزشگاه را روشن کنیم! صد درصد تصمیم مقتضی را کمیته انضباطی می‌گیرد. مطمئن باشید به این راحتی نباید از این مسئله گذشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.