کاپیتان نساجی مازندران عقیده دارد همین که در مقابل پرسپولیس توانستند یک امتیاز بگیرند نیز خوب است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نساجی که تا دقایق پایانی بازی با پرسپولیس از حریف پیش بود در نهایت با نتیجه تساوی بازی را به اتمام رساند حامد شیری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی شرایط خاص خودش را داشت با توجه به اینکه در زمین آب جمع شده بود یک مقدار کار برای دو تیم سخت شده بود ولی به هرحال این شرایط برای هر دو تیم بود ولی فکر می‌کنم ما باید از این شرایط بیشتر استفاده می‌کردیم چون میزبان هم بودیم . در نیمه اول روی ضربه ایستگاهی به گل هم رسیدیم و فکر می‌کنم اگر یک مقدار دقتمان بیشتر بود و تمرکز بهتری داشتیم می توانستیم نتیجه را نگه داریم و برنده از زمین بیرون بیاییم ولی با تیم بزرگی بازی داشتیم که بازیکنان بسیار خوبی دارد، فکر می‌کنم یک امتیاز هم برای ما کافی بود امیدواریم که در بازی های بعدی نتایج خوبی بگیریم تا  نتایجمان در دو هفته گذشته را جبران کنیم .

او در خصوص عملکرد خوب خط دفاعی نساجی در برابر پرسپولیس ادامه داد:  وقتی تیم  ما یک بر صفر جلو افتاد  کل تیم تلاش کردند که از گلی که زدیم دفاع کنیم و وظایف بچه‌های خط دفاع خیلی سنگین بود تمام تلاشمان را می‌کردیم تا بتوانیم نتیجه را حفظ کنیم که متاسفانه نشد اما کل تیم زحمت کشید . اگر  موقعیت‌های من استفاده می‌کردیم برنده از زمین بیرون می آمدیم .

بازیکن نساجی در خصوص اعتراض به داوری گفت: داور قضاوت خوبی انجام داد اما در بعضی صحنه ها در شرایط بازی بازیکن عصبی می‌شود و نمی‌تواند خودش را کنترل کند و من هم کمی عصبی شدم ولی در کل قضاوت بدی نداشت.

شیری در پایان در خصوص دیدار بعدی با فولاد خوزستان افزود:  بازی خیلی سختی با تیم بالای جدولی فولاد داریم ، این تیم بازیکنان تاثیرگذاری دارد .سعی می کنیم در این چند روزه خوب ریکاوری کنیم و تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و دست پر از بازی بعدی  بیرون بیاییم .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.