وینگر پرسپولیس موفق شد گل برتری تیمش را مقابل ذوب آهن به ثمر برساند تا سرخ‌ها را امیدوار به کسب سه امتیاز از این بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید عالیشاه با جاگیری مناسب در محوطه جریمه ذوب آهن موفق شد گل برتری تیمش را در اشتباه مدافعان حریف به نام خود ثبت کند.

عالیشاه که در ابتدای فصل به چالش با کادرفنی این تیم خورده بود و یک بازی را نیز به این دلیل و جریمه انضباطی از سوی کادرفنی بیرون از لیست قرار گرفت، در ادامه توانسته جایگاه ثابتی در ترکیب برای خود شکل دهد. بعد از بازی برابر اولسان در فینال لیگ قهرمان و حضور مقابل نساجی مازندران او در بازی با ذوب آهن نیز جزو نفرات اصلی تیمش در استادیوم آزادی حاضر شد.

امید عالیشاه

عالیشاه موفق شد روی ارسالی که از نقطه کرنر شده بود و اشتباه مدافعان حریف با جاگیری مناسب در محوطه جریمه اولین گل بازی را به نام خود کند و با ضربه ای تمام کننده تیمش را از شاگردان رحمان رضایی پیش بیندازد. عالیشاه که به نظر می رسد در این بازی از آمادگی مناسبی نیز برخوردار است در دقایق دیگر بازی نیز با طراحی حملات تیمش در تدارک این است تا فرصت مناسبی برای دیگر هم تیمی هایش شکل دهد و باید دید ادامه بازی برای او به چه شکل پیش خواهد رفت.

آخرین گل عالیشاه در ترکیب پرسپولیس به ۷۴۵ روز پیش و در تقابل با پارس جنوبی در لیگ هجدهم مربوط است و او بعد از دو سال و اندی بار دیگر موفق به شادی گل در ترکیب این تیم شد.

امید عالیشاه

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.