مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: اگر فاصله بازی‌ها رعایت شود و درست برنامه ریزی کنند هیچ تیمی لطمه نمی‌خورد نواقص‌ها سبب می‌شود بازیکنان در رفت‌وآمدها اذیت شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم شهرخودرو و سایپا اظهار داشت: بازی با سایپا مانند همه بازی‌ها برای ما ۳ امتیاز دارد. امیدوارم بتوانیم همانند بازی با تراکتور که میتوانستیم برنده باشیم، آماده باشیم و با روحیه و انگیزه بالا از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و به برد برسیم.

وی ادامه داد : تیم ما با توجه به شرایط جدول به این ۳ امتیاز نیاز دارد. زمان کمی را بعد از بازی با تراکتور در اختیار داشتیم و تمرینات فشرده ای را برگزار کردیم. امیدوارم نکاتی که مهدی رحمتی به بازیکنان گفته را اجرا کنیم و از نقاط ضعف سایپا که شناسایی کردیم به این تیم ضربه بزنیم. هدف اصلی ما مقابل سایپا برد است تا بتوانیم هم شرایط خودمان را در جدول بهبود ببخشیم و هم هواداران مشهد و خراسان را دل شاد کنیم.

نوازی درباره محروم و مصدومان تیمش گفت: محروم و مصدوم نداریم و شرایط بازیکنانمان خوب است. صادق صادقی به این بازی رسیده است. امیدوارم بتوانیم از شانس‌های گلزنی که به دست میاوریم نهایت استفاده را انجام دهیم.

مربی تیم شهرخودرو درباره فشردگی بازی‌های لیگ برتر تصریح کرد: از لحاظ کیفیتی و تمرینی تاثیرگذار است. بعد از بازی با تراکتور، یک روز ریکاوری داشتیم و یک روز هم استراحت دادیم تا بازیکنان از لحاظ تغذیه‌ای و بدنی به بازی با سایپا برسند و زمان مناسبی برای تمرین نداشتیم. اگر برنامه‌ریزی درستی داشته باشند، هیچ تیمی ضربه نخورد. رفت‌وآمدها تیم‌ها را دچار مشکل می کند و این یک مقدار اذیت‌کننده است. اگر فاصله بازی ها همان ۶ یا ۷ روز باشد، تیمی ضرر نمی‌بیند.

گفتنی است؛ سرمربی تیم سایپا به نشست خبری نرسید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.