سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: خیلی از بچه‌های ما برای اولین بار در زمین آزادی بازی می‌کردند، اما از نحوه بازی تیم در نیمه اول برخلاف نیمه دوم راضی هستم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسول خطیبی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط بازی در نیمه اول به شکلی پیش رفت که حتی می توانستیم با سه گل بیرون بیاییم. اگر از خودگذشتگی و دقت بیشتری داشتیم با تعداد گل بیشتری به رختکن می رفتیم. در دقیقه یک یا دو داور می توانست برای ما پنالتی بگیرد و اگر آن توپ گل می شد شرایط فرق می‌کرد.

وی افزود: در نیمه دوم استقلال بهتر بازی کرد و در انتقال توپ به حمله مشکل داشتیم. تعویض های مان هم تا حدی راضی کننده و آنچه می خواستم نبود. به جز یکی دو نفر سایر نفرات شرایط مدنظر ما را انجام ندادند. در ضد حملات هم استقلال صاحب موقعیت شد و توانست گل بزند اما باز هم یکی دو فرصت داشتیم. خیلی از بچه های ما برای اولین بار در زمین آزادی بازی می کردند اما از نحوه بازی تیم در نیمه اول برخلاف نیمه دوم راضی هستم و ان شالله بتوانیم در ادامه جبران کنیم.

سرمربی تیم آلومینیوم اضافه کرد: از آن مربیانی نیستم که از اول بازی فکر دفاع اتوبوسی باشم و به پنالتی زدن و ضد حمله فکر کنم می خواستیم از دقیقه یک فوتبال خوبی ارائه بدهیم اما برخلاف استقلال نتوانستیم از موقعیت های خود استفاده کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.