از آخرین گلی که بازیکنان پرسپولیس وارد دروازه سپاهان کردند بیش از 2 سال می‌گذرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس باید امروز از ساعت 16:30 و در دیداری معوقه از هفته هفتم به مصاف سپاهان برود. دو تیم با توجه به رقابت‌ خود در کورس قهرمانی در سال‌های اخیر دیدارهای حساسی داشته‌اند و این بازی اهمیت زیادی هم برای هواداران دو تیم دارد.

یک آمار جالب در خصوص این دیدار این است که بازیکنان پرسپولیس در دو سال اخیر موفق به باز کردن دروازه سپاهان نشده‌اند و آخرین بازی که سرخپوشان در آن موفق به باز کردن دروازه حریف اصفهانی خود شدند 18 آذر 97 بود.

به گزارش فرتاک نیوز،در آن دیدار در حالیکه سپاهان تا دقایق پایانی با تک گل پورقاز از حریف خود پیش بود، تصمیم اشتباه علیرضا فغانی در اعلام ضربه پنالتی به سود پرسپولیس یک فرصت در اختیار این تیم قرار داد و علی علیپور موفق شد دروازه را باز کرده و بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید.

در بازی برگشت لیگ هجدهم دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند و بازی بعدی میان آنها هم در جام حذفی بود که در 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و در وقت های اضافه سیاوش یزدانی به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد.

بازی رفت فصل گذشته با برتری 2 بر صفر سپاهان به پایان رسید و در آن بازی هم پرسپولیس موفق نشد به گل برسد و بازی برگشت دو تیم هم برگزار نشد و با حکم کمیته انضباطی 3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شد.

بدین ترتیب گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی در دیدار رفت دو فصل قبل دو تیم آخرین گلی بود که پرسپولیس به سپاهان زد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.