مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از شکست این تیم مقابل صنعت نفت آبادان از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران طی نامه‌ای به رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی از سمت خود استعفا کرد.

در متن نامه امیری به مالک باشگاه نساجی و اعضای هیئت مدیره آمده است:

از زمانی که پا به عرصه مدیریت فوتبال حرفه‌ای در سال ۸۴ گذاشتم، همواره یکی از آرزو‌های من حضور یک تیم از استان مازندران در لیگ برتر بود که به یاری خدا سه سال پیش این اتفاق در اولین سال مدیریت من در باشگاه بزرگ نساجی مازندران محقق شد.

همواره تلاش خود را برای موفقیت این باشگاه انجام داده‌ام و در این مدت طی همکاری با مالک و اعضای هیئت مدیره همه تلاش خود را کردم اما اکنون احساس می‌کنم ماندن من نمی‌تواند برای نساجی مؤثر باشد و به قولی گاهی انسان با رفتن خود می‌تواند به یک مجموعه خدمت کند.

به همین دلیل ضمن تشکر از شما و اعضای هیئت مدیره که در این اوضاع با وجدان و با شرف خود تلاش و هزینه می‌کنید و همواره هدف‌تان خدمت به استان مازندران بوده، ضمن عذرخواهی از هواداران فهیم و بزرگ نساجی مازندران به دلیل این که تاکنون نتوانسته‌ایم خواسته‌های به حق آنها را محقق کنیم و موجب ناراحتی آنها شده‌ایم، بدین وسیله از امروز قطع همکاری خود را با باشگاه بزرگ نساجی اعلام می‌کنم و امیدوارم این تیم در ادامه لیگ موفق و سهمیه‌ای که پس از ۲۴ سال با خون دل به دست آمده را حفظ کند.

تیم نساجی روز گذشته (یکشنبه) در هفته یازدهم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان شکست خورد و این تیم اکنون در رتبه چهاردهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.