سخنگوی باشگاه استقلال گفت: اینکه فردی از جیب خودش پاداش بدهد ریخت و پاش نیست، برای هر بازی مهم مبلغی را به عنوان پاداش در نظر می گیریم، دربی هم یکی از بازی های مهم ما است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حجت نظری در خصوص حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی استقلال در دربی 94 اظهار داشت: احتمال دارد به ورزشگاه بروم و احتمال دارد نروم. چون با محدودیت تعداد حضار روبرو هستیم ممکن است ترجیح بدهیم که با ترکیب دیگری در ورزشگاه حاضر بشویم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد شرایط این تیم و اینکه آبی‌پوشان با نتایج دلگرم کننده اخیر شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارند، گفت: بی تردید ما فکر می‌کنیم که شرایط مناسبی داریم. تیم استقلال حتما روند رو به رشد خودش را در زمین نشان می‌دهد. نفرات خیلی خوبی داریم و تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشته شده است. همانطور که استقلال روی کاغذ شانس بیشتری دارد امیدواریم در زمین هم شاهد این برتری باشیم.

نظری در گفت‌وگو با شبکه خبر،  در خصوص اینکه پاداش ویژه‌ای برای برد در دربی امروز تعیین شده و همچنین یکی از اعضای هیات مدیره از جیب خودش قصد پرداخت پاداش دارد، به این ترتیب به نظر می‌رسد باشگاه استقلال ریخت و پاش می‌کند، اظهار داشت: اینکه فردی از جیب خودش پرداخت می‌کند ریخت و پاش نیست. ما برای هر بازی مهم مبلغی را به عنوان پاداش در نظر می‌گیریم، دربی هم یکی از بازی های مهم ما است.

وی ادامه داد: این بازی مهمترین بازی فصل در مسابقات داخلی فارغ از بازی های آخر فصل است. همانطور که برای همه بازی های مهم پاداش در نظر می‌گیریم این پاداش هم در کنار دیگر مشوق‌ها در نظر گرفته شده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.