مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده‌ایم و با تمام توان به دربی آمده‌ایم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

افشین پیروانی درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس قبل از دربی 94 پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. همه از حساسیت این بازی مطلع هستند و با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده‌ایم و با تمام توان به این بازی آمده‌ایم تا با تمام قدرت بازی خوبی به نمایش گذاشته و برنده شویم.

وی درباره گلزنی خود در دربی سال 78 که با قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی به پایان رسید، توضیح داد: فکر می‌کنم یکی از بهترین لحظه‌های زندگی ورزشی‌ام بود که توانستم با گلزنی به تیمم برای قهرمانی در جام حذفی و بردن استقلال کمک کنم. بازی کردن در شهرآورد افتخار است و افتخار دیگر گلزنی در دربی است. ان‌شاءالله بتوانیم امروز هم به موفقیت رسیده و آن شادی را تکرار کنیم.

مدیر تیم پرسپولیس درباره غیبت هواداران در بازی امروز اظهار داشت: بیشترین طرفدار و هوادار را داریم و اگر قرار باشد تیمی ضرر کند و از این موضوع آسیب ببیند پرسپولیس است اما مطمئنا انرژی هواداران را از راه دور حس می‌کنیم و امیدوارم ما را دعا کنند تا در این مسابقه هم برنده شویم.

پیروامی در مورد پیش بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: ان‌شاءالله می‌بریم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.