«چهارمین تساوی پی‌در‌پی سرخ‌پوشان پس از دربی رقم خورد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

نود‌وچهارمین دربی پایتخت با تساوی دو بر دو به پایان رسید و بیش از چهل و دو روز از آخرین برد سرخپوشان در لیگ بیستم می‌گذرد.

پرسپولیسی‌ها پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا در چهار دیدار خود در لیگ برتر مقابل تیم‌های نساجی، ذوب‌آهن، سپاهان و استقلال به تساوی دست پیدا کردند و این در حالیست که در دیدار مقابل ذوب‌آهن و استقلال در حالی که از حریف خود پیش بودند در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کرده‌اند و این امر هوادارانشان را به شدت نگران کرده است.

پرسپولیسِ یحیی در شهرآورد ۹۴ بازی بسیار خوبی را ارائه داد و باید با اختلاف چند گله پیروز میدان می‌شد.

عدم تمرکز در دقایق اول و آخر بازی دو ‌مو‌قعیت را در اختیار حریف قرار داد و بازی را به تساوی کشاند.

پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی در این دیدار بسیار درخشان ظاهر شد و بدون شک‌تیم برتر میدان بود و از نظر فنی سطح بالای خود را به رخ حریف دیرینه‌اش کشید اما این امر برای قهرمانی کافی نیست و قهرمان شدن نیازمند جمع کردن حداکثر امتیازات است.

به نظر می‌رسد پرسپولیس به تقویت شرایط روانی نیاز دارد تا از نظر نتیجه‌گیری هم عملکرد موفقی داشته باشد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در ۴ هفته اخیر ۸ امتیاز را از دست دادند، در حالی که به غیر از بازی با سپاهان در هر سه دیدار مقابل رقبای خود تیم برتر میدان بوده و کم دقتی بازیکنان  موجب عدم موفقیت آنها شد.

پرسپولیس  اگر خواستار بازگشت به جمع مدعیان است باید خیلی زود از نظر روحی_روانی به شرایط مناسب برسد چرا که از دست دادن این امتیاز‌ها در پایان فصل حسرت را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.