دربی باز جدید فوتبال ایران از پرسپولیس

روزی که مهدی طارمی از پرسپولیس رفت دغدغه یک سری ها شد گلزنی پرسپولیس اما برانکو به گونه ای از علی علیپور و مهدی ترابی و دیگر مهره های تهاجمی تیم بازی گرفت که هیچ کس نبود حضور مهدی طارمی را بر زبان نیاورد.

مهدی+عبدی

 به گزارش فرتاک ورزشی؛ بعد از رفتن علی علیپور و از همه مهمتر محرومیت عیسی آل کثیر این دغدغه ها بیشتر شد اما مهدی عبدی جوان به خوبی خلاء حضور هر دو مهاجم را در ترکیب تیم پر کرده است. مهدی عبدی در دربی گل نخست تیم را به ثمر رساند؛ آنهم در یک شرایط سخت. توپ بلند پشت خط دفاعی استقلال  ارسال شد و او بین دو مدافع تیم یعنی محمد نادری و عارف غلامی توپ را از آن خود کرد و با یک ضربه حرفه ای بازی را به تساوی کشاند و در ادامه پایه گذار گل دوم تیمش شد. بعد از بازپس گیری توپ آنرا به پهلوان داد تا ارسال او با ضربه تماشایی وحید امیری تبدیل به گل شود.

پرسپولیس برای حفط نتیجه دو بر یک ثانیه ها کم آورد؛ شاید در لحظات پایانی که استقلال برای جبران گل خورده تلاش می کرد سرخپوشان بیش از حد به دروازه خودی نزدیک شده بودند و اگر کمی بالاتر دفاع می کردند مهدی قایدی این قدر اجازه هنرنمایی پیدا نمی کرد. مهدی عبدی در ترکیب پرسپولیس  و در دربی دیروز یکی از بهترین های تیمش بود و شاید هم بهترین اما گل مهدی قایدی درخشش او را زیر سایه برد. مهدی عبدی نشان داد دربی باز است. هم در این بازی این را به خوبی نشان داد و هم در بازی قبلی. به نظر می رسد برای مهدی عبدی فرقی نمی کند در دربی بازی می کند یا در فینال لیگ قهرمانان آسیا. او کار خود را به خوبی انجام می دهد؛  یعنی گل زنی.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.