اتفاقات جدید در ذوب آهن اصفهان

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ذوب‌آهن اصفهان که این فصل رحمان رضایی را به عنوان سر مربی بر روی نیمکت خود می‌بیند، علی‌رغم ارائه بازی‌های خوب در کسب امتیاز نا‌موفق بوده و در شرایط خوبی از نظر جدولی به سر نمی‌برد و همین موضوع موجب نگرانی شدید هواداران از شرایط این تیم شده و  همچنین شایعات فراوانی پیرامون برکناری رحمان رضایی توسط مدیران ذوب‌آهن شنیده می‌شود.

در همین خصوص گفتگویی اختصاصی با رسول‌کربکندی پیشکسوت ارزنده سبز‌پوشان اصفهانی انجام دادیم 

کربکندی در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری فرتاک ورزشی این چنین اظهار داشت؛  تصمیمات جدیدی در جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن لحاظ گردیده که.بر مبنای آن شرایط باشگاه برای ۵بازی آینده به سرمربی تیم فوتبال رحمان رضایی ابلاغ گردید.

 عضو هییت مدیره باشگاه ذوب آهن در ادامه بیان کرد؛ جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پیرو جلسه روز گذشته، جلسه ای صدرصد فوتبالی بود؛ در این جلسه یک سری از مصوبات هیات مدیره به رحمان رضایی ابلاغ گردید.

 وی افزوددراین جلسه شرایط ادامه همکاری باشگاه با سرمربی تیم فوتبال برای پنج بازی آتی تیم ذوب آهن درلیگ برتربه ایشان ابلاغ گردید، این پیشکسوت فوتبال درادامه گفت طبق مصوبه هیات مدیره چنانچه ایشان در ۵بازی آینده۱۵امتیاز کسب کنند علاوه بر پاداش ویژه در سمت خود تاپایان فصل تثبیت خواهند شد و چنانچه دراین پنج بازی ۱۱امتیاز کسب کنندبحث تغییر سرمربی فعلاً از دستور کار هیات مدیره خارج خواهد شد.

 سنگربان اسطوره ای ذوب آهن درپایان ضمن بیان این نکته که اگر رحمان رضایی در پنج بازی آینده نتواندحداقل ۱۱امتیاز بدست بیاوردبا ایشان قطع همکاری خواهیم کرد تصریح نمود: بدیهی است طی بازیهای مذکور به روال گذشته از هرگونه حمایتی از وی اعم از جذب هر بازیکنی که مد نظر ایشان باشد و به لحاظ قانونی منعی نداشته باشد دریغ نخواهیم نمود و همه ی امکانات لازمه را کما فی السابق در اختیار ایشان خواهیم گذاشت.

عضو هیأت مدیره ذوب آهن در مورد تقویت تیم از نظر بازیکن گفت: با توجه به شرایط موجود بازیکن با کیفیتی که به عنوان سهمیه فیفا در نظر گرفته شود و بتواند به تیم کمک کند در حال حاضر نیست اما تلاش‌هایمان را برای پیدا کردن چنین بازیکنی ادامه می‌دهیم.

کربکندی در پایان اذعان کرد امیدوارم هرچه سریع تر شرایط ذوب آهن بهبود یافته و به جایگاه مناسب خود در جدول دست پیدا کنیم و نتیجه بازی‌های زیبا تیم کسب امتیاز باشد، چرا که بازی زیبا به تنهایی نمی‌تواند مثمر ثمر باشد و تیم‌های یگر در حال جمع‌آوری امتیاز هستند و این کار را برای ذوب‌آهن سخت می‌کند

گفت گو از امید قاسمیان

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.