بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: با توجه به امتیازات جدول نباید استرس داشته باشیم چون تیم صدرنشین هم امتیاز زیادی کسب نکرده و با یک برد خود را تا میانه جدول بالا می‌کشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فریبرز گرامی در گفت‌وگو با خبرنگار، در مورد شرایط تیم فوتبال سایپا، اظهار داشت: شرایط تیم ما خیلی خوب نیست. البته با توجه به تعطیلی کوتاه مسابقات‌مان در این هفته تمرینات خوبی انجام دادیم. سعی کردیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم. امیدوارم بازی خانگی خوبی برگزار و سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در مورد برخی انتقاد‌ها به مساوی‌های مکرر تیم سایپا، تصریح کرد: اسم‌مان بد در رفته و همه فکر می‌کنند ما به دنبال مساوی گرفتن هستیم، در حالی که اصلا اینطور نیست. حتی برخی مربیان بعد از بازی با تیم ما مصاحبه می‌کنند و می‌گویند مالک توپ و میدان بودند، در حالی که تیم سایپا در همان بازی‌ها بیش از ۷، ۶ موقعیت گل داشت و به ثمر ننشست. برای حریفان‌مان احترام قائلم ولی ما در همه بازی‌ها خوب بودیم و فقط برنده نشدیم.

بازیکن تیم فوتبال سایپا با اشاره به این که مشکل این تیم فنی نیست، تاکید کرد: بحث تیم ما روحی است. شاکله اصلی تیم سایپا از فصل قبل حفظ شده است. فصل قبل این تیم روز‌های سختی داشت و این استرس در بین بازیکنان وجود دارد که به عاقبت فصل قبل دچار شوند. در حالی که جایگاه فعلی، اصلا شایسته تیم ما نیست. فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و در خلق موقعیت خوب هستیم. امیدوارم با یک برد همه چیز درست شود. وقتی یک بازی برنده شویم فشار از روی تیم کم می‌شود و همه مساوی‌های اخیر را فراموش می‌کنیم.

گرامی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل تیم ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: بازی با ذوب‌آهن سخت است چون آنها هم مثل تیم ما برای تغییر جایگاه‌شان تلاش می‌کنند. حریفمان هم در جایگاه واقعی خود قرار ندارد. حتی وضعیتشان از تیم ما بدتر است. امیدوارم تمرکز لازم را داشته باشیم و در این بازی امتیاز بگیریم. با توجه به امتیازات جدول نباید استرس داشته باشیم چون تیم صدرنشین هم امتیاز زیادی کسب نکرده و با یک برد خود را تا میانه جدول بالا می‌کشیم.

 

انتهای پیام/