بعد از دربی، شرایط به بدترین شکل ممکن برای احمد نوراللهی پیش رفته و کادرفنی و بازیکنان این تیم به دنبال این بودند تا روحیه هافبک تاثیرگذار خود را حفظ کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احمد نوراللهی که طی دو دیدار اخیر از سوی کادرفنی در فاز تهاجمی‌تری به کار گرفته شده، در دربی دو موقعیت ایده آل گلزنی را از دست داد تا دقایقی بعد از سوت پایان این بازی فضای مجازی کاملا علیه شماره هشت سرخ‌ها باشد. با این حال بازیکنان و اعضای کادرفنی سرخپوشان بلافاصله در پست‌های حمایتی خود به دنبال تقویت روحیه این بازیکنان و آماده کردن او برای دیدارهای آتی بودند.

اکنون در آستانه بازی حساس مقابل فولاد خوزستان و در فاصله سه روز مانده به این بازی، شرایط همچنان علیه نوراللهی است و علیرغم اینکه هجمه‌های احساسی نسبت به ساعات ابتدایی بعد از پایان بازی دربی، کاهش یافته اما هنوز خیلی از هواداران از دست رفتن پیروزی بزرگ مقابل استقلال را با توجه به عملکرد این بازیکن و فرصت‌سوزی‌های بزرگ او در این جدال می‌دانند.

با این حال کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس طی روزهای اخیر تلاش زیادی داشته‌اند تا نوراللهی را از این فضا خارج کنند و او را بار دیگر به عنوان یک مهره تاثیرگذار در اختیار داشته باشند. نوراللهی که به عنوان کاپیتان سوم در این فصل در جمع سرخپوشان حضور دارد، طی این مدت تاثیر زیادی در نتایج و موفقیت‌های این تیم از خود به جا گذاشته است و در کارنامه او گلزنی به استقلال نیز دیده می‌شود. با این حال او یک فرصت ایده آل تک به تک مقابل رشید مظاهری را با کوبیدن توپ به فضای بالای دروازه از دست داد و یک بار نیز ضربه‌اش در آستانه دروازه خالی با برخورد به ریگی، راهی به دروازه نیافت. نوراللهی که طی فصول اخیر بارها شانس جدایی از این تیم و حضور در فوتبال خارج از ایران را به دلیل مشکلات تیم رد کرده بود، در فصل گذشته نیز در مذاکره با مدیران تیم، ترجیح داد با مبلغی پایین‌تر و رد دریافت پیش پرداخت خود برای تامین هزینه مطالبات دیگر بازیکنان جوان تیم، رفتاری فوق العاده از خود به جا گذاشته بود تا مورد تحسین هم‌تیمی‌هایش قرار گیرد. 

اکنون در آستانه با فولاد خوزستان و بعد از چهار تساوی پیاپی در لیگ برتر فصل بیستم، یحیی گل محمدی امیدوار است هافبک تاثیرگذار تیمش را بار دیگر با روحیه بالا در اختیار داشته باشد و بتواند بر پایه نمایش فنی او و دیگر بازیکنان تیمش، به نتیجه مطلوب در این بازی خانگی دست یابد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.