مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بهتر بود که سه امتیاز را بگیریم اما مساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسول خطیبی پس از تساوی بدون گل مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حاضر نشد و حسین عبدی دستیارش را به نشست فرستاد که این مربی اظهار داشت: بازی سخت و درگیریانه‌ا ی بود و گل ‌گهر یکی از بهترین خطوط حمله‌ لیگ را دارد. در این بازی گل‌گهر بیشتر به دنبال ضربات ایستگاهی بود تا از این طریق به نتیجه برسد اما بازیکنان ما به خوبی کارهای تاکتیکی را اجرا کردند و برای موفقیت کارهایی که لازم بود را انجام دادند. می‌توانستیم برنده شویم اما مساوی مقابل گل گهر که یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است خوب بود.

وی در مورد اینکه برای برد بازی کردید گفت: سیستمی که ما استفاده کردیم و هدف اول ما برد بود و یکسری تیم‌ها مقابلشان باید با هوش تاکتیکی بازی کنید و نقاط قوتش را خنثی کنید و از نقاط ضعفش استفاده کنید. بازی برابری انجام دادیم در نیمه دوم سرتر بودیم و می‌توانستیم به گل هم برسیم.

وی در مورد حضور میثم مجیدی که یک مدافع است در خط حمله گفت: پشت هر کاری یک فکری است و چون تیم گل‌گهر به دنبال ضربات ایستگاهی بود و نمی‌خواستیم دفاع‌مان دور بخورد و می خواستیم از ضربات سر بلند از میثم استفاده کنیم. نگه داشتن مدافعان گل گهر در زمین خودی هم یکی دیگر از اهداف ما بود و آنها بازیکنان سر زن خیلی خوبی مثل سهرابیان، منشا و شاکری دارند که در ایستگاهی خیلی خطرناک هستند این تاکتیکی خطیبی جواب داد بهتر بود که سه امتیاز را بگیریم اما مساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.