مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اگر بازیکنان بخواهند به همین شکل عمل کنند خیلی از آنها باید در نیم‌فصل به دنبال تیم باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید آذری پس از شکست 2 بر یک فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوب و محکمی به ویژه از سوی تیم ما بود و موقعیت‌های خوبی خلق کردیم، اما نهایت تیمی برنده می‌شود که بتواند از فرصت‌هایش بهتر استفاده کند. بازیکنان پرسپولیس روی یکی‌، دو حضوری که در محوطه جریمه ما داشتند هوشیارتر عمل و فرصت‌های‌شان را به گل تبدیل کردند. ما هم باید یاد بگیریم اگر 5 موقعیت خلق می‌کنیم حداقل 50 درصد آن را به گل تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: تیم ما زحمت خودش را کشید و از بازیکنان و جواد نکونام تشکر می‌کنم. امیدوارم یاد بگیریم چون فرصت‌ها خیلی زود از دست می‌روند. فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس به ویژه در نیمه دوم فوق‌العاده بازی کرد اما تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد برنده شد و آن تیم هم پرسپولیس بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص حاشیه‌های به وجود آمده پس از اعلام پنالتی فولاد و اینکه بازی از دست داور خارج شد، گفت: نمی‌دانم بازی از دست داور خارج شد یا وارد شد، اما وقتی داور اعلام پنالتی می‌کند بازیکنان باید از تصمیم داور تمکین کنند و آشفته‌بازاری که ایجاد می‌شود را به وجود نیاوریم. برای اولین‌بار نبود که در یک بازی پنالتی اعلام می‌شود و آخرین بار هم نخواهد بود، فکر می‌کنم یک مقدار فضای بازی بعد از اعلام پنالتی ملتهب شد و زاهدی‌فرد علیرغم اینکه تلاش کرد بازی را کنترل کند، یک مقدار بازی از دستش در رفت.

آذری در پاسخ به این سوال که زاهدی‌فرد قضاوت خوبی داشت، خاطرنشان کرد: او امسال برای چهارمین‌بار است که بازی‌های تیم ما را سوت زد و می‌داند که یکسری از حساسیت‌ها هم وجود دارد. به هر حال بازی تمام شده و کارشناسان داوری باید درباره قضاوت داور نظر بدهند. امیدوارم زاهدی‌فرد اشتباهی نکرده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در پرونده بلبلی استقلال محکوم می‌شود یا فولاد؟ تصریح کرد: اجازه دهید این پرونده را بررسی کنیم و بعد از آن نظر بدهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که از عملکرد این تیم در لیگ امسال راضی بوده است، عنوان کرد: از عملکرد کادرفنی راضی هستم اما از عملکرد بازیکنان رضایت ندارم. بازیکنان ما باید بدانند که فولاد تیم بزرگی است و موقعیت‌هایی که خلق می‌کنیم باید گل شود، از عملکرد فوتبالیست‌ها خودمان راضی نیستیم و نمی‌توانیم خودمان را فریب دهیم. تیم‌هایی که قرارداد بازیکنان‌شان از ما کمتر است الان در جایگاه بهتری در جدول قرار دارند.

آذری افزود: نکونام و کادرفنی‌اش تلاش خودشان را انجام می‌دهند ولی وقتی بازیکن ما از یک قدمی توپ را به ساعت ورزشگاه می‌زند تقصیر نکونام نیست. این موضوع نشان می‌دهد که کیفیت بازیکنان نتایج بازی‌ها را تغییر می‌دهد و کادر رهبری تیم ما کارش را به خوبی انجام می‌دهد و ما از عملکرد آنها رضایت داریم. اگر بازیکنان بخواهند به همین شکل عمل کنند خیلی از آنها باید در نیم‌فصل به دنبال تیم باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.