با مصدومیت و البته محرومیت محمد حسین کنعانی زادگان، شرایط پرسپولیس برای دیدار مقابل آلومینیوم دشوار خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از چند تساوی متوالی، پرسپولیس امروز در دیداری دشوار و در خانه خود موفق به غلبه بر فولاد شده و گام بلندی برای رسیدن به رتبه های بالای جدول برداشت. محمد حسین کنعانی زادگان، مدافع پرسپولیس در نیمه دوم لحظات عجیب و پرحاشیه ای را سپری کرد و حالا حداقل در یک بازی در ترکیب تیمش غایب خواهد بود.

تنها گل فولاد در این دیدار روی پنالتی مشکوک کنعانی وارد دروازه شد و این تصمیم عجیب به شدت اعتراض این مدافع را برانگیخت. کنعانی به حدی از این تصمیم عصبانی و شوکه بود که قدم زنان تا لب خط هم آمد و در نهایت با تشر کریم باقری بازی را از سر گرفت. اما این بازیکن امروز با کارت زرد زاهدی فر نیز مواجه شد تا دیدار هفته بعد برابر آلومینیوم اراک را نیز از دست بدهد. البته خود محمد حسین کنعانی زادگان بعد از پایان بازی فاش کرد از ناحیه همسترینگ نیز آسیب دیده و هنوز مدت زمان دوری او از میادین مشخص نیست.

اما خبر بد برای پرسپولیس و یحیی گلمحمدی، احتمال غیبت سید جلال حسینی نیز در این دیدار است. کاپیتان باتجربه پرسپولیس در دقایق پایانی و به علت خستگی مفرط تعوض شده و در اتفاقی عجیب در اوقات اضافی پرسپولیس بدون دو مدافع مرکزی ثابت خود بازی کرد.

بدین ترتیب و در صورت نرسیدن محمد حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی به بازی بعدی، یحیی کار دشواری برای چینش خط دفاعی خود خواهد داشت. البته احتمالا برای اولین از محمد انصاری، مدافع این تیم در لیگ فعلی رونمایی شده و او یکی از گزینه های پرسپولیس در این دیدار خواهد بود. 

اما امیر محمد خارکش ممکن است سوپرایز بزرگ یحیی در دیدار برابر آلومینیوم باشد. این مدافع جوان که از تیم های پایه پرسپولیس رشد کرده و توانسته در تیم جوانان عملکرد درخشانی را از خود نشان دهد، در لیست تیم حضور داشته و می تواند در ترکیب قرمزپوشان حضور یابد.

همچنین به نظر می رسید امروز و در دقایق پایانی دیدار مقابل فولاد، میلاد سرلک برای پر کردن جای خالی کنعانی و سید جلال به قلب خط دفاعی منتقل شده و ممکن است در نهایت یحیی چاره ای جز استفاده از سرلک در خط دفاعی نداشته باشد. به هر حال شرایط پرسپولیس بعد از کسب پیروزی مهم برابر فولاد در خط دفاعی بغرنج شده و باید دید راه حل یحیی برای این بحران چه خواهد بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.