مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس ایران از سوی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نامزد کسب عنوان بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ انتخاب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی عبدی ستاره این روز‌های خط حمله پرسپولیس در نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان نامزد بهترین مهاجم لیگ قهرمانان فصل۲۰۲۰ انتخاب شد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نظرسنجی‌های خود برای انتخاب بهترین تیم فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا این بار به سراغ مهاجمان رفته و در این پست ۹ نامزد را معرفی کرده است تا کاربران با آرای خود بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را انتخاب کنند.

در میان نامزد‌های معرفی شده نام مهدی عبدی مهاجم ۲۲ ساله باشگاه پرسپولیس نیز دیده می‌شود.

این سایت در معرفی مهاجم پرسپولیس نوشت:

مهدی عبدی قرا- پرسپولیس

۳ گل زده

سه شوت داخل چارچوب

میزان تبدیل شوت به گل ۳۷.۵ درصد

به دنبال تعلیق آل کثیر مهدی عبدی برای پرسپولیس عالی کار کرد. این مهاجم ۲۳ ساله گل تساوی پرسپولیس برابر النصر را در نیمه نهایی به ثمر رساند و باعث شد قهرمان ایران در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.

عبدی در دیدار برابر اولسان هیوندای هم پرسپولیس را پیش انداخت و با وجود این که پرسپولیس نهایتا به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد، این مهاجم نشان داد که در واقع بازیکنی آینده دار است.

رقبای عبدی در این نظرسنجی عبارتند از؛ مانند آدو اونایو از یوکوهاما، بغداد بونجاح از السد، نگرائو و بیون جانسون از اولسان، آلان از بیجینگ، عبدالرزاق حمداله از النصر، ترنت بوهاگیار از سیدنی، یون جو تائه از اف سی سئول

هواداران تا ۲۵ ژانویه (۶ بهمن) فرصت دارند در این نظرسنجی شرکت کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.