مدیر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: اگر قرار نیست عذرخواهی برای همه تیم‌ها باشد بهتر است اصلا نباشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی در خصوص شرایط فعلی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شرایط خوبی داریم. بازیکنان زیر نظر محرم نویدکیا و همکارانش تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارند و برای بازی هفته آینده مقابل صنعت نفت آبادان آماده می‌شوند. امیدواریم با برنامه‌های کادرفنی و تلاش و همت بازیکنان مانند آنچه که تا به حال از آن‌ها دیده‌ایم بازی خوبی را در آبادان شاهد باشیم و نتیجه خوبی از این بازی بگیریم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیت مصدومان این تیم عنوان کرد: درحال حاضر حامد بحیرایی و محمدپاپی مصدوم هستند. رسول نویدکیا مینیسک پایش را عمل کرده و بازگشت او مدتی زمان می‌برد. رضا دهقانی به تمرینات برگشته و روح‌الله باقری هم که از ناحیه کمر ناراحتی داشت، مشکلش برطرف شده است. بقیه بازیکنان مشکلی ندارند و در تمرینات حاضرند.

وی در مورد شایعاتی که پیرامون درخواست چندین باشگاه مانند استقلال و گل‌گهر برای جذب مهدی کیانی در فضای مجازی مطرح شده، گفت: ما هیچ برنامه‌ای برای خروج هیچ بازیکنی نداریم. این موضوع در زمان مناسب خودش و هنگام باز شدن پنجره قابل صحبت است. الان در کوران مسابقات هستیم و بر مبنای آرامش به کارمان ادامه می‌دهیم. هیچ درخواستی از هیچ باشگاهی برای جذب کیانی به ما ارائه نشده و همانطور که گفتم بر اساس برنامه‌های محرم نویدکیا و هماهنگی‌های او با باشگاه، به کارمان درفضایی آرام و به دور از حاشیه ادامه می‌دهیم.

مدیرتیم فوتبال سپاهان در خصوص عذرخواهی داور بازی پرسپولیس و فولاد که واکنش‌هایی را از سوی چند تیم دیگر لیگ برتری از جمله خود فولاد در پی داشت، عنوان کرد: تمام داوران ما قشر شریف و زحمتکشی هستند که با کمترین دستمزد کار می‌کنند. ان‌شالله این عذرخواهی‌ها برای همه تیم‌ها باشد نه برای یک یا دو تیم. اگر هم اشتباهی از سوی داوران رخ می‌دهد که معتقدم تمام آن‌ها سهوی هستند، برای همه تیم‌ها است. بنابراین عذرخواهی هم باید برای همه تیم‌ها باشد. اگر هم قرار نیست عذرخواهی برای همه تیم‌ها باشد بهتر است اصلا نباشد. 

وی در خصوص رفتار و اظهارات سرمربی سپاهان مانند تعریف از بازی تیم پیکان یا عنوان اینکه اگر برنامه مسابقات لیگ بد است برنامه مربی تیم باید بهتر باشد، که مورد توجه زیاد اهالی فوتبال قرار گرفته، گفت: این رفتار محرم نویدکیا مختص بازی پیکان نبود. دربازی با ماشین سازی هم که برد 3بریک ما با نتیجه 3-3 عوض شد، هیچ حرفی نزد و بهانه‌ای نیاورد. نویدکیا در زمان هم که بازی می‌کرد همینقدر آرام و بی حاشیه بود. به نظر من این رفتارش می‌تواند درسی باشد با وجود اینکه سال اول مربیگری خودش را در لیگ برتر و در این مسابقات پرفشار و سخت تجربه می‌کند.

فتاحی با اشاره به حمایت‌های کادرمدیریتی سپاهان تصریح کرد: باید از محمدرضا ساکت مدیرعامل و همچنین دیگرمدیران باشگاه؛ مجتبی لطفی رئیس هیات مدیره و آقایان پزشک، فخارزاده و افضل که همواره پشتیبان تیم بودند و هر امکاناتی را که خواستیم دریغ نکردند، تشکر کنم. ضمن اینکه باید از حمیدرضاعظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه نیز به دلیل حمایت‌هایش در تمام زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری که از باشگاه سپاهان دارد تقدیر و تشکر کنم. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.