سینا مریدی هافبک تیم فولاد خوزستان با انتشار رشته استوری هایی علیه کادرفنی فولاد موضع گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مریدی چند ماه پیش با انتشار یک استوری اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی کرده و قصد بازگشت به میادین را ندارد اما چندی بعد به تمرینات تیم فولاد بازگشت. این ماجرای مشکوک به شکلی پنهان پیش رفت اما حالا هافبک فولاد از نگاه خود ماجرا را تعریف کرده و با انتشار چند استوری، علیه کادرفنی این تیم موضع گرفته است.

او نوشته: «34 روز پیش به دلیل عدم حضور در سونا و جکوزی به من گفتند که اجازه حضور در تمرینات را نداری.» او می‌گوید که دلیل عدم حضورش در جکوزی این بوده که گرمکنش را در خانه جا گذاشته و نتوانسته به موقع در تمرین حاضر شود. به نظر می‌رسد پس از آن کادرفنی فولاد مریدی را از فهرست بازی با نفت مسجدسلیمان خط زد و تصمیم گرفت که این بازیکن در تمرینات و جلسه های تیمی نیز حضور نداشته باشد؛ جلسه ای که در غیاب این بازیکن برگزار شد، حاوی یک جمله از سوی سرمربی تیم بود که باعث خشم سینا مریدی شد: «او دیگر عضو تیم ما نیست.»

پس از آن هافبک مغضوب فولاد به سراغ مهدی هاشمی نسب رفت و گفتگویی را با او داشت که به زعم خود، طرفین از الفاظ رکیک استفاده کردند. سپس هاشمی نسب از مریدی خواست تا این گفتگو را در حضور جواد نکونام ادامه دهد. به نظر می‌رسد در حضور سرمربی تیم نیز این کشمکش ادامه یافته و پس از فریادهای هاشمی نسب، مریدی گفته: «نمی‌توانید در شهر من، سرم را بِبُرید.»

سپس مریدی نسبت به تناقض کادرفنی واکنش نشان داده و با تاکید بر بی انضباطی خود نوشته که این رفتارش طبق اساسنامه ای که کادرفنی تنظیم کرده، جریمه 500 هزار تومان تا یک میلیون تومانی دارد اما کادرفنی او را هم از تمرین منع کرد و هم از فهرست این تیم خط زد اما در موارد مشابه، حتی درگیری فیزیکی بین بازیکنان را نادیده گرفت و پس از آن این فوتبالیست ها را در ترکیب اصلی قرار داد.

مریدی رشته استوری های خود را با بلاتکلیفی اش به پایان رسانده و نوشته که به هیچ عنوان این مطالب را پاک یا تکذیب نمی‌کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.