سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: خیلی از تیم‌ها می‌خواهند با فشار به داوری حق‌شان را بگیرند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی اصغر مدیر روستا درباره شکست 3 بر 2 تیم فوتبال پیکان مقابل مس رفسنجان در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: همه می‌دانستیم بازی سختی را پیش رو داریم زیرا مس در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده و برای دیدار با تیم ما هم انگیزه بالایی داشت. باید از میزبانی استفاده می‌کردیم اما فکر می‌کنم بچه‌های پیکان پس از به ثمر رساندن گل اول بازی در دقایق ابتدایی تصور کردند کار تمام است و برنده هستند.

وی ادامه داد: شاید غرور تیم ما را گرفت و در یکی دو مورد هم اشتباهاتی داشتیم که جبران ناپذیر بود. به همین دلیل در دیدار خانگی‌ای که می توانستیم برنده باشیم یا دست کم مساوی کنیم، بازنده شدیم اما باخت به مس تلنگری برای تیم پیکان بود.

سرپرست تیم فوتبال پیکان درباره گلایه محمد ربیعی از نیمکت‌نشین های پیکان و ادعای وی مبنی بر به سخره گرفته شدن مربیان مس از سوی تیم حریف عنوان کرد: ربیعی پس از بازی با من صحبت کرد اما اشاره‌ای به این موضوع نداشت. اجازه هم نمی‌دهم نیمکت تیم پیکان جر و بحث یا برخوردی با نیمت تیم مقابل داشته باشد. من هم موضوع خاصی را ندیدم.

مدیرروستا درباره جنجال‌های ایجاد شده در ابتدای این مسابقه و اعتراض تیم مس به داوری گفت: اکنون نه تنها مس و پیکان بلکه تمام تیم‌های لیگ برتر رویه اعتراض و فشار به داور را پیش گرفته‌اند. فکر می‌کنم خیلی از تیم‌ها دنبال گرفتن حق شان از این طریق هستند اما در روز بازی پیکان و مس نیمکت هر دو تیم آرام تر از دیدارهای قبلی‌شان بود. هر زمان پنالتی اعلام می‌شود تیم‌ها با شدت و حدت مختلف اعتراض می‌کنند.

وی اضافه کرد: ان شالله هر چه سریع تر سیستم VAR به ایران بیاید تا حق به حقدار برسد و این مشکلات هم رفع شود. باید این اتفاق رخ بدهد. می‌بینید در سطح اروپا و جهان با استفاده از این سیستم میزان اشتباهات داوری به صفر خیلی نزدیک شده است  و تا 99 درصد حق به حقدار می‌رسد. آمدن کمک داور ویدیویی به فوتبال، داوری و نیمکت‌های ما هم خیلی کمک می‌کند زیرا مربیان خیال‌شان از داوری راحت می‌شود و می‌دانند اگر اتفاقی رخ بدهد، با استفاده از VAR فیلم آن صحنه مشکوک بازبینی خواهد شد و اگر اشتباهی شد، رای را برمی‌گردانند.

سرپرست تیم پیکان درباره اینکه آیا سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی رقابت‌های نیم فصل دوم و پنجره زمستانی نقل و انتقالات صحبتی با این باشگاه داشته است، توضیح داد: به ما گفته‌اند پس از اتمام نیم فصل اول لیگ می‌توانید یارگیری را شروع کنید اما زمان دقیق نقل و انتقالات و نیم فصل دوم را اعلام نکرده‌اند. فکر می‌کنم پس از اتمام دور رفت استراحتی نداشته باشیم و بازی‌ها ادامه پیدا کند اما تاکنون هیچ نامه ای برای باشگاه پیکان ارسال نشده است.

مدیرروستا اضافه کرد:  تاریخ مسابقات تیم‌ها را در این فصل خیلی اذیت کرده و اصلا خوب نیست برای نیم فصل دوم بلاتکلیف باشیم. به نظر من باید تا پایان این هفته باید زمان نقل و انتقالات و دور برگشت را مشخص و اعلام کنند زیرا تیم پیکان نیاز دارد با جذب بازیکن برای نیم فصل دوم تقویت شود. تاکنون که نظری از ما در این مورد نگرفته‌اند. برخلاف 3-2 سال قبل که لیگ برنامه ریزی خوبی داشت اما اکنون سازمان لیگ و باشگاه‌ها سردرگم هستند. هرچه سریع تر برنامه دقیق اعلام شود، به همه کمک خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.