مدافع چپ تیم تراکتور می‌گوید که دو بازیکن گل گهر به سعید مهری حمله کردند تا او را مورد ضرب و شتم قرار دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد مسلمی پور ستاره خط دفاعی تراکتور در دیدار با گل گهر سیرجان بود. او که به جای میثم تیموری بازی می‌کرد، در فرآیند دفاعی مطمئن ظاهر شد و در حمله نیز حضور فعالی داشت. مسلمی پور جوان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حضورش در ترکیب اصلی گفت: خداراشکر بعد از چند هفته که گرفتار کرونا بودم، توانستم بازی کنم و خوشحالم که مقابل مربی سابقم آقای قلعه نویی بازی کنم و این اهمیت زیادی داشت. خوشحالم نمایشم با برد تراکتور همراه شد و خوشحال تر از این که آقای شجاعی و کادرفنی از من راضی بودند.

مسلمی پور درباره قدرت تیم گل گهر اظهار داشت: بازی واقعا سنگینی داشتم چون گل گهر تیم قدرتمند و گردن کلفتی است. امیرخان [قلعه نویی] هر جا که باشد تیم هایش خوب هستند و خودش را هم که بهتر از من می‌شناسید مربی سرشناسی است. بازی پرتنش بود و اتفاقاتی هم رخ داد که واقعا در شان این مسابقه نبود.

مدافع چپ تراکتور افزود: آخر بازی سهرابیان و علیزاده دعوا راه انداختند و دقیقا جلوی چشم من بود. سعید مهری را انداختند جلوی خودشان و هم زدند و هم فحاشی کردند. بازی تمام شده بود و بالاخره برد و باخت وجود دارد نمی‌دانم چرا این کارها را کردند. آن ها همانطور که گفتم تیم خوبی هستند و  آمده بودند که برنده شوند و شاید از باختشان شوکه شده بودند. من فکر می‌کنم از اول اینطوری وارد زمین شده بودند.

او در ادامه با اشاره به سرمربیگری مسعود شجاعی توضیح داد: ما بازی را علاوه بر تلاش خودمان با درایت کادرفنی و در راس آن ها آقا مسعود [شجاعی] بردیم. در تمرین تیم ما مربیان حضور دارند و آقای شجاعی هم نکات را گوشزد می‌کند. آن ها واقعا در تلاش هستند تا تیم به موفقیت برسد و ما هم امیدواریم در این ماراتن برنده شویم و قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.