افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم برای تکرار موفقیت‌هایش در آسیا نیازمند تدارک ویژه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

افشین پیروانی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تأکید کنم که در این رقابت‌ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم‌ها همه قابل احترام هستند و نمی‌شود هیچ تیمی را دست‌کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می‌آید حتماً خوب است و یکسری قابلیت‌ها دارد.

وی ادامه داد: چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می‌گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت‌ها و افتخارات سال‌های گذشته را کامل کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: قدرت‌های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه‌های نجومی در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعاً دشوار است و کار خیلی سختی است. قطعاً با کوچکترین اشتباه از دور خارج می‌شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه‌ای به ما خواهند داشت. آنها خود را برابر تیمی می‌بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتماً تدارک آنها نیز ویژه‌تر خواهد بود.

افشین پیروانی خاطرنشان کرد: تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آنچه که لیاقتش را دارد، برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعاً ما هم دلمان می‌خواهد میزبان بازی‌های متمرکز مرحله گروهی باشیم، ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی‌ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.