سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت که دیدار فردا با نساجی مازندران با توجه به شرایط جدول فوق‌العاده حساس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رحمان رضایی در نشست‌ خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهارداشت: درگذشت دوست عزیز و دوست داشتنی‌ام مهرداد میناوند را به فوتبالیست‌ها و همه کسانی با او بازی کرده بودند و همچنین جامعه ورزش و خانواده‌اش تسلیت می‌گویم. بازی فردا فوق‌العاده حساس و دشواری است، دیداری است که برای هر دو تیم از حساسیت بالایی از نظر نتیجه و وضعیت‌مان در جدول برخوردار است.

وی افزود: بعد از هفته‌ها که فرصت کمی برای آماده‌سازی داشتیم، برای این بازی نزدیک به 10 روز فرصت داشتیم. امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و بتوانیم هواداران ذوب‌آهن که این هفته سنگ تمام گذاشتند و به بازیکنان قوت قلب دادند، خوشحال کنیم. امیدوارم بازیکنان با دست پر برگردند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در رابطه با شناختنش از نساجی گفت: سبک فوتبال نساجی کاملا مشخص است، چه زمانی که در لیگ دسته اول بود و الان چند سالی است در لیگ برتر حضور دارد، به جنگندگی و دوندگی بالا زبانزد است و هواداران خیلی خوبی دارد و عاشق تیم‌شان است. با توجه به اینکه خودم بچه این استان هستم، آنالیز خوبی از نساجی داشتیم. نساجی در فصل قبل موقعیت بهتری داشت، الان هم چه با مربی قبلی و چه الان خصوصیات جنگندگی خودشان را دارند. ما هم خوب آماده شدیم و حریف را آنالیز کرده‌ایم و در مجموع امیدوارم بازی باشد که با نتیجه خوبی به پایان برسد.

رضایی در پایان گفت: امیدوارم به چیزی که هواداران ذوب‌آهن و تمام کسانی که در کارخانه ذوب‌آهن هستند، برسیم و آنها را خوشحال کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.