کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات تیم فوتبال ماشین‌سازی در دیدار مقابل سپاهان را صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه بین تیم‌های ماشین‌سازی و سپاهان از هفته دهم لیگ برتر برگزار شد که از  سیامک کوهنورد تخلفاتی مبنی بر نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه رخ داد. وی به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت 500 میلیون جریمه نقدی وفق مواد 51 – 55 و 50 و 117 مقررات انضباطی محکوم شد.

بابک رضی به دلیل نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت 500 میلیون  جریمه نقدی وفق مواد 51 ، 55 ،50 و 117 مقررات انضباطی محکوم شد.

آیدین رحیمی به دلیل نقض اصول کلی رفتار و در اختیار دادن کارت خود به دیگری و عدم اطلاع به سازمان لیگ به دو ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت 300 میلیون جریمه نقدی وفق مواد 51 ،50 و 117 مقررات انضباطی محکوم شد.

همچنین محمود شجاعی مربی تیم تراکتور به دلیل نقض اصول کلی رفتار و عدم ابطال کارت سابق خود و عدم اطلاع به سازمان لیگ به مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد 51،50 و 117 مقررات انضباطی محکوم است.

ضمن اینکه پزشک تیم ماشین‌سازی بابت در اختیار قرار دادن کارت خود به دیگری و نقض اصول کلی رفتار به مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد 51 ،50 و 117 مقررات انضباطی محکوم شد.

 باشگاه ماشین‌سازی نیز به دلیل نقض اصول کلی رفتار وفق مواد 50 ، 51 و 117 به پرداخت 500 میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شده و وفق ماده 50 نسبت به جرایم مذکور بطور تضامنی با اشخاص دیگر مسئولیت دارد.

مفاد رأی نسبت به کلیه اشخاص ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف از زمان ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.