به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهدی نظری در مورد مصدومیتش که بعد از دیدار با ذوب آهن اتفاق افتاد اشاره داشت: به خاطر وضعیت نامناسب چمن‌مصنوعی انگشتم در زمین گیر کرد و تمام سنگینی وزنم روی پاهایم افتاد. یک هفته بعد عمل کردم و در ابتدای کار پزشکان گفتند ۶ هفته از میادین دور هستی ولی بعد گفتند که دوره درمان شش ماه است.

 باید دو هفته آتل  ببندی و ۴ هفته گچ و  بعد از یک هفته میتوانی راه رفتن را شروع کنی و بعد از یک ماه باید فیزیوتراپی کنی، بنابراین کل فصل را از دست دادم.

 مهاجم نساجی در مورد چمن مصنوعی و اینکه ممکن است تلفات دیگری هم بدهند گفت: بعد از بازی  در چمن مصنوعی باید سه روز ریکاوری کنیم تا به حالت عادی برگردیم. بازی در چمن مصنوعی تاوان می‌دهد و کیفیت فوتبال خوب نیست و اصلا نمی‌توان کارهای تاکتیکی انجام داد.

 این بازیکن در خصوص شرایط بحرانی نساجی ادامه داد: متاسفانه روزهای خوبی را سپری نمی‌کنیم. به راحتی گل می‌خوریم و به سختی گل می‌زنیم و  باید تیم را در نیم‌فصل نساجی تقویت کنیم اشتباهات داوری هم به ضرر ما شد و همه چیز دست به دست هم داد تا نساجی نتیجه نگیرد. همه ناراحت این  موضوع هستیم و هیچ کدام از بازیکنان کم نمی‌گذارند و امیدوارم نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب شود.

نظری در پایان افزود: از اهالی فوتبال می‌خواهم که برایم دعا کنند تا زودتر برگردم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.