اعلام پنالتی روی حسین زامهران در دقیقه 45+2 بازی نساجی و گل‌گهر را به تشنج کشید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که همه منتظر سوت پایان بازی در نیمه اول بودند، نفوذ حسین زامهران بازیکن شماره 10 نساجی به داخل محوطه جریمه گل‌گهر و برخورد او با بهنام برزای و سرنگونی وی، با تصمیم فوری داور مبنی بر اعلام خطای پنالتی مواجه شد که نیمکت گل‌گهر نسبت به این تصمیم علی بای داور گلستانی واکنش تندی نشان داد.

در شرایط و در حالی‌که اعضای کادر نساجی مشغول سپردن پنالتی به بازیکن پنالتی‌زن بودند، اعتراض نیمکت‌نشینان گل‌گهر ادامه داشت و حتی امیر قلعه‌نویی بعد از یک مرتبه اعتراض، خود را بار دیگر به کمک داور اول بازی رساند تا این‌بار خطاب به داور اصلی دور تازه‌ای از اعتراضات را کلید بزند.

این موضوع باعث شد تا علی بای دست به کارت شده و قلعه‌نویی را با کارت زرد جریمه کند؛ در شرایطی که اعتراضات ادامه داشت، سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای گل‌گهر خود را به وسط ماجرا رساند و قلعه‌نویی را به سمت نیمکت برد.

با اعلام ضربه پنالتی و به ثمر رسیدن آن توسط حامد شیری، داور سوت پایان را زد تا کادرفنی دو تیم به سمت رختکن بروند؛ جالب این‌که در این لحظات، ایزد سیف‌الله‌پور سرپرست نساجی هم خطاب به نیمکت‌نشینان نساجی که در حال اعتراض به امیر قلعه‌نویی بودند، جمله تندی را به کار برد و آن‌ها را ساکت کرد.

در پایان نیمه اول و در شرایطی که بازیکنان به رختکن رفته بودند، امیر قلعه‌نویی با تاخیر بسیار و با اصرار قلیچ‌خانی به رختکن گل‌گهر رفت؛ در حالی‌که یکسره به قلیچ‌خانی می‌گفت که خطایی روی زامهران اتفاق نیفتاده و این مسئله را با حرکات بدن نشان می‌داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.