هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه زحمت‌شان را می‌کشند و کارهای بزرگی انجام داده‌اند اما شرایط مالی ما خوب نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت:  همه بچه‌ها دست به دست هم دادیم که امتیازات کامل بازی‌های آخر نیم‌فصل را به دست بیاوریم. باید بازی بعد مقابل گل‌گهر را ببریم و با 30 امتیاز به صدر جدول برسیم و جایگاه همیشگی پرسپولیس را پس بگیریم.

وی در خصوص اوت‌های بلند پیکانی‌ها گفت: ما فوتبال‌مان را بازی کردیم، تیم‌های حریف تاکتیک‌های متفاوتی دارند. چون روی زمین بازی می‌کنیم، اوت‌های پیکان کار ما را سخت کرد. خداراشکر که توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم و آن را به هواداران و روح علی انصاریان و مهرداد میناوند تقدیم می‌کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره انگیزه سرخپوشان برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خاطرنشان کرد: انگیزه‌ تیمی مثل پرسپولیس هیچ وقت نباید کم شود و باید به خاطر هواداران انگیزه داشته باشیم. ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم و رکوردهای زیادی است که می‌توانیم کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در آسیا موفقیت‌هایمان را تکرار کنیم. برای قهرمانی پنجم می‌جنگیم و می‌خواهیم دل هواداران را شاد کنیم. 

نعمتی در خصوص شرایط مالی باشگاه تصریح کرد: وضعیت مالی ما خوب نیست ولی دلیل بر این نیست که مدیریت باشگاه آقایان سمیعی و صدری کارشان را انجام نمی‌دهند.  می‌بینیم که آنها زحمت می‌کشند. کارهای بزرگی کردند؛ کارهایی که سال‌های پیش انجام نمی‌شد، ولی شرایط مالی ما خوب نیست. ان‌شاءالله با کمک مدیران و اعضای هیئت مدیره شرایط مالی‌مان خوب می‌شود. در چند سال اخیر بیشترین درآمد در فوتبال ایران را پرسپولیس داشته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.