مربی پیشین تیم پرسپولیس معتقد است شادابی همیشگی در بازی‌های شاگردان گل‌محمدی دیده نمی‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مصطفی قنبرپور، درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: پرسپولیس هنوز در خط حمله مشکل دارد و یک هافبک طراح مانند احمد نوراللهی گل این تیم را می‌زند. پرسپولیس ارسال‌های خوبی از جناحین داشت، اما تیم هنوز مشکل مهاجم دارد. مهاجمانی چون علیپور و طارمی در پرسپولیس حضور ندارند که تیم را در شرایط سخت نجات دهند. در خط دفاعی هم عدم بازگشت کنعانی‌زادگان به یک معضل تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه پیکان رو به بازی مستقیم آورده بود، تصریح کرد: پرتاب‌های اوت حریف نزدیک بود کار دست پرسپولیس بدهد که تجربه سیدجلال حسینی به تیم کمک کرد. شادابی و نشاطی که همیشه در پرسپولیس می‌دیدیم، اکنون در تیم وجود ندارد که دلیلش را نمی‌دانم. قطعاً کسانی که کنار تیم پرسپولیس هستند، نکات فنی را بهتر می‌دانند.

مربی پیشین پرسپولیس در مورد اینکه شاگردان گل‌محمدی با حداقل گل مقابل حریفان پیروز می‌شوند، به تسنیم گفت: با احترام به همه تیم‌ها، به یاد می‌آورم پرسپولیس فشار زیادی روی رقبا می‌آورد و با دو یا سه گل از آنها پیش می‌افتاد. به همین دلیل تیم حریف اگر گلی هم می‌زد، دیگر فرصت جبران همه گل‌های خورده را نداشت. الان تیم با یک گل می‌برد و اضطراب و استرس، 90 دقیقه در وجود بازیکنان است. امیدوارم پرسپولیس در بازی بعدی هم نتیجه بگیرد و سپس تدابیر بهتری برای نیم‌فصل دوم اندیشیده شود. همه تیم‌ها به دنبال تقویت خود هستند و نقاط ضعف و قوت یکدیگر را فهمیده‌اند.

قنبرپور در مورد بازگشت مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر به پرسپولیس در نیم‌فصل دوم بیان کرد: پرسپولیس برای اینکه بار دیگر قهرمان لیگ برتر شود و دل هواداران را شاد کند، باید بازیکنان لازم را در فصل نقل‌وانتقالات جذب کند. آل‌کثیر در تمرینات شرکت می‌کند، اما از مسابقات دور است و باید خودش را به سایر بازیکنان برساند. با توجه به محرومیت شش ماهه، او انگیزه لازم را برای درخشش دارد و می‌خواهد غیبت خود را جبران کند. بازگشت آل‌کثیر و ترابی به پرسپولیس، کمکی بزرگ به این دو بازیکن و باشگاه است و نیز زنگ خطری برای حریفان خواهد بود.

وی درباره دیدار روز جمعه پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در غیاب مهاجم کامرونی گل‌گهر خاطرنشان کرد: گادوین منشا مهاجم خطرناکی است که زهر خود را به موقع می‌ریزد. خوشبختانه گل‌گهر این بازیکن را به همراه ندارد، اما قلعه‌نویی با تجربه فراوان خود قطعاً برنامه‌ای برای این موضوع خواهد داشت. پرسپولیس در سیرجان باید بسیار منطقی باشد و از دقیقه یک تا 90، «پرسپولیسی» بازی کند. تیم ابتدا باید دروازه خود را بسته نگه دارد و سپس گل پیروزی را بزند تا قهرمان نیم‌فصل شود. امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل اول شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.