سرمربی نفت آبادان مدعی شد علیرغم پیشنهاداتی که برای نیم فصل دارد، با توجه به تعهدی که به این تیم، بازیکنان و هواداران دارد، به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیروس پورموسوی در پیامی خطاب به هواداران نفت آبادان با اشاره به مشکلات این تیم و پیشنهاداتی که برای نیم فصل دوم دارد، مدعی شد که به کار خود در جمع نفتی‌ها ادامه خواهد داد.

با توجه به مشکلاتی که نفت آبادان از حیث مالی پشت سر می‌گذارد، علاوه بر اینکه احتمال جذب و تقویت تیم در نقل و انتقالات زمستانی کاهش یافته، احتمال اینکه چند بازیکن تیم نیز جدا شوند نیز افزایش یافته است. در آخرین شایعه حول این تیم گفته می‌شد که سیروس پورموسوی نیز با پیشنهاداتی مواجه شده و احتمالا از هدایت نفت آبادان کنار می‌رود. این موضوع واکنش سرمربی موفق نفت آبادان طی نیم فصل اول را در پی داشته و او در پیامی خطاب به هواداران تیمش به این موضوع اینطور واکنش نشان داده است:

رفیق نیمه راه نیستم، یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

با سلام خدمت هواداران عزیز و دوستداشتنی نفت آبادان

مشکلات اینقدر زیاد بود که نتوانستم بعد از پایان نیم فصل در خصوص شرایط تیم با شما که صاحبان اصلی تیم هستید صحبت کنم. متاسفانه بیشتر تمرکز ما باید در این شرایط حساس که دیگر تیم‌ها مذاکرات خود را برای تقویت تیم آغاز و حتی به نتیجه رسانده‌اند، باید به مسائل دیگر توجه کنیم و بیشتر به دنبال حل مشکلات مالی تیم باشیم. من،بازیکنان و دیگر اعضای تیم مسلما هدفی همانند رویای شما برای دستیابی به جایگاهی فوق العاده در پایان فصل خواهیم داشت و در این راه البته امیدواریم مسوولان استانی طبق وعده‌هایی که از ابتدای فصل داده بودند، حامی بزرگ نفت کبیر در مسیر این هدف باشند.

در خصوص موضوع جدایی‌ام باید این نکته را بگویم که در شرایط کنونی که بازیکنان تیم نیز علیرغم مشکلات مالی باشگاه به بهترین نحو به تعهد خود در قبال تیم عمل می‌کنند، هیچ وقت دلم رضایت نخواهد داد که به پیشنهادی دیگر فکر کنم. من هم همانند شما قلبم در این شرایط تنها برای نفت می‌تپد. ما ماموریتی را در کنار هم آغاز کرده‌ایم که امیدوارم در پایان بتوانیم باعث تداوم این شور و هیجان و خوشحالی باشد. در این راه همانطور که گفتم موضوع مهم حمایت مسوولان است که در این مقطع و با توجه به نقل و انتقالات و مشکلات بازیکنان بیشتر از هر زمان دیگری به آن چشم دوخته‌ایم.

با توجه به اعلام سرمربی نفت آبادان مبنی بر ادامه همکاری و از سوی دیگر وعده مدیریت باشگاه برای حل مشکلات مالی، باید دید این تیم در ادامه مسیر سخت نیم فصل دوم چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.