معارفه سرمربی جدید ماشین سازان فردا برگزار می شود

اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد، مهدی پاشازاده در نیم فصل دوم سرمربی ماشین سازی خواهد بود

به گزارش فرتاک ورزشی،

از تبریز خبر می رسد بعد از انتخاب هوشنگ نصیرزاده به عنوان رئیس هیات مدیره و حامد نجفی به عنوان مدیرعامل ماشین سازی، تکلیف سرمربی و سرپرست این تیم تبریزی نیز مشخص شده و قرار است فردا مراسم معارفه سرمربی و سرپرست جدید برگزار شود. 

بعد از استعفای سعید اخباری که از هفته ششم تا پانزدهم به عنوان جانشین وحید بیاتلو، در نقش سرمربی موقت روی نیمکت ماشین سازی تبریز نشست، تصمیم گیرندگان اصلی این باشگاه که روی کاغذ به هافمن منتقل شده است، دنبال استخدام سرمربی جدید رفتند و حالا قرار است فردا در مراسم معارفه ای، علاوه بر معرفی هوشنگ نصیرزاده به عنوان رئیس هیات مدیره و حامد نجفی به عنوان مدیرعامل، سرمربی و سرپرست جدید این تیم لیگ برتری نیز معرفی شوند. 

اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد فردا مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی و کاظم محمودی به عنوان سرپرست جدید این تیم معرفی خواهند شد. 

برابر با خبرهای رسیده از تبریز، تصمیم گیرندگان اصلی ماشین سازی با پاشازاده و محمودی به توافق کامل رسیده اند. این دو بازیکن اسبق استقلال سابقه همکاری با مجموعه زنوزی را دارند. کاظم محمودی از چهره های مشهور فوتبال تبریز است که به عنوان بازیکن، مربی، سرپرست و ... با تراکتور و تیم های تبریزی همکاری داشته و مهدی پاشازاده نیز در تبریز کار کرده است. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.