پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس نباید مغرور شود، آنها باید در ادامه بازی‌ها همین قدر مقتدر پیش بروند تا به هدف بزرگ خود که قهرمانی است برسند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

«ناصر محمدخانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر باشگاه‌های ایران اظهار داشت: پرسپولیس به آنچه شایسته و لیاقتش را داشت رسید و توانست با قاطعیت عنوان قهرمانی نیم فصل اول را کسب کند.

وی افزود: پرسپولیس در بازی با گل‌گهر سیرجان دست به کار بزرگی زد و پیروزی بزرگی را به نام خود ثبت کرد.قرمزپوشان در این جدال ۹۰ دقیقه صاحب توپ و میدان بودند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: من از تماشای فوتبال شناور و هجومی پرسپولیس لذت بردم، آنها در زمین مسابقه هر کاری که خواستند انجام دادند.

محمدخانی تصریح کرد: پرسپولیس با این پیروزی پرگل برای تمام مدعیان لیگ برتر خط و نشان کشید و ثابت کرد به چیزی جز قهرمانی پنجم فکر نمی‌کند.

وی تاکید کرد: گل‌گهر تیم خوبی بود و در لیگ امسال یقه خیلی از تیم‌های مدعی را گرفت اما در بازی با پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت و فقط تماشاگر قدرت قرمزپوشان پایتخت بودند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس نباید مغرور شود، آنها باید در ادامه بازی‌ها همین قدر مقتدر پیش بروند تا به هدف بزرگ خود که قهرمانی است برسند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.