مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی این تیم با برطرف شدن مشکلات مالی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر نتایجی به مراتب بهتر از نیم‌فصل کسب خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار درباره شرایط این روزهای صنعت نفت آبادان گفت: ما تمرینات را ادامه می‌دهیم، ولی همه بچه‌ها در انتظار حل شدن مشکلات هستند. همه دیدند که در شروع فصل چه وضعیتی داشتیم و دیرتر از همه تمرینات را شروع کردیم، حتی پنجره نقل‌وانتقالات هم بسته شده بود، ولی خوشبختانه شروع خوبی داشتیم و نتایج خوبی هم گرفتیم. در بازی‌های آخر اما امتیازهای حساسی از دست دادیم که اگر این اتفاق رخ نمی‌داد قطعاً جایگاه بهتری را به دست می‌آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با توجه به شرایط صنعت نفت قصد جدایی از این تیم را دارید؟»، خاطر نشان کرد: اکثر بازیکنان ما پیشنهاد دارند، ولی هیچکدام دوست نداریم که از تیم جدا شویم تا دل هواداران صنعت‌نفت بشکند. ما تیم خوبی داریم و طبیعتاً همه بچه‌ها دوست دارند در همین صنعت نفت بمانند تا با کسب نتایج خوب هواداران و مردم آبادان را خوشحال کنیم. فقط مسئله مهم حل مشکلات مالی است و از مسئولان و نمایندگان آبادان و خوزستان در مجلس خواهش می‌کنم به این وضعیت رسیدگی کنند تا صنعت نفت آرامش پیدا کند.

مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خاتمه اظهار داشت: می‌بینید که خیلی از تیم‌ها دنبال تقویت خود هستند و شروع به جذب بازیکن کرده‌اند. با این اوصاف قطعاً در نیم‌فصل دوم نتیجه گرفتن سخت‌تر می‌شود. مطمئن باشید اگر مشکلات مالی ما حل شود و چند بازیکن هم به تیم اضافه شود، خیلی بهتر از نیم‌فصل اول نتیجه خواهیم گرفت. فقط امیدوارم به همین زودی مشکلات صنعت نفت حل شود تا کار به جدایی بازیکنان کشیده نشود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.