نساجی در حالی مهیای بازی با آلومینیوم اراک می شود که بازیکنان جدیدی را به ترکیب اضافه کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید جلالی راد دروازه بان شهر خودرو – اکبر صادقی هافبک میانی این تیم به همراه سجاد آقایی مهاجم استقلال و رضا دهقانی وینگر سپاهان چهار بازیکنی هستند که حضورشان در ترکیب تیم مازنی قطعی شده است اما نساجی هم چنان در تلاش است بازیکنان جدید را به ترکیب اضافه کند به این خاطر که بازیکنان زیادی را از دست داده است. حضور مرتضی آقاخان هنوز در نساجی نهایی نشده است. این باشگاه تلاش می کند محمد رضا خلعتبری را از تیم سپاهان به خدمت بگیرد و موازات با چند بازیکن دیگر هم در حال مذاکره است. پیش تر مدیران نساجی اعلام کرده بودند قصد دارند 9 بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه کنند.

نساجی در هفته نخست دور برگشت در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر میزبان آلومینیوم اراک است. فعلا استادیوم شهدای ساری برای میزبانی از بازی های نساجی آماده نشده است و به نظر می رسد این تیم باید بازی های دور برگشت را هم در استادیوم شهید وطنی برگزار کند.

نساجی به واسطه همکاری نزدیکی که با باشگاه سپاهان دارد حتی حاضر شده محمد رضا خلعتبری را به عنوان بازیکن قرضی در اختیار بگیرد. محمد رضا با این نقل و انتقال موافق است اما نظر نهایی را محرم نوید کیا خواهد داد که به نظر می رسد تا اکنون راضی به این جابجایی نشده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.