مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مطمئنم روزی یک نفر روی آن کرسی می‌نشیند که عضو تیم ملی فوتبال کشور بوده، تحصیلکرده و در بدنه اجرایی فوتبال کار کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید آذری پس از رای گیری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: رقابت خیلی شدیدی بود. باید به تصمیمات مجمع احترام گذاشت. به عزیزی خادم تبریک می‌گویم و امیدوارم مسئولیتی را که مجمع به عهده او گذاشته را به نحو احسن انجام بدهد. با توجه به چالش‌هایی که فدراسیون با آن مواجه است در ۴ سال‌آینده اتفاقات مهمی برای فوتبال ما می‌افتد. از علی کریمی، هاشمی و آجورلو هم تشکر می‌کنیم که در انتخابات شرکت کردند. همه اعضای مجمع موظفیم از امروز مسئولیت سنگین را با هم قبول و برای پیشرفت فوتبال تلاش کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه علی کریمی امروز روز مهندس را با تاخیر تبریک گفت، عنوان کرد: من دور اول به کریمی رای دادم و دور دوم به هاشمی، به عزیزی خادم رای ندادم. بر اساس جدول مقایسه‌ای که تهیه کرده بودم رای دادم. این نظر علی کریمی است و من برای نظر او احترام قائلم. فکر می‌کنم اتفاقی که در مجمع افتاد نشان داد هنوز برای رسیدن به شناسایی مرز تخصص در هر حوزه ای باید تلاش کنیم و بررسی‌های لازم را داشته باشیم. با تمام این تفاسیر آرزو دارم عزیزی خادم موفق شود.

وی در مورد اینکه خیلی تلاش کرد کریمی رای بیاورد اما در نهایت ۹ رای به دست آورد، گفت: با افتخار به علی کریمی در دور اول رای دادم. از کارم هم هرگز پشیمان نیستم. روز اول هم اعلام کردم و ورود او را هم تبریک گفتم. این پایان راه نیست. مطمئنم علی کریمی صف شکنی شد که می‌آید. با او صبح صحبت کردم. تنها مدیر باشگاهی که در سه سال اخیر برای تغییرات اساسنامه تلاش کرد من بودم. خیلی‌ها معتقد بودند که موج سواری می‌کنم تا کاندید شوم . دیدید در هیچ حوزه‌ای کاندید نشدم. من دنبال اصلاحات بودم. کار علی کریمی‌ها از امروز شروع می‌شود.

آذری تصریح کرد: با توجه به تجربه امروز، الان ۴ سال فرصت دارند. امروز یک تابویی که شکسته شد. علی کریمی‌ها در این مملکت هستند. او باید مقداری استراحت کند. بقیه عزیزان ۴ سال فرصت دارند و می‌توانند مدیریت فوتبال بخوانند. می‌توانند وارد بدنه اجرایی فوتبال شوند. این حق فوتبالیست‌ها است. مطمئنم روزی یک نفر روی آن کرسی می‌نشیند که عضو تیم ملی فوتبال کشور بوده، تحصیلکرده و در بدنه اجرایی فوتبال کار کرده است.

مدیرعامل فولاد در مورد اینکه آیا بهتر نبود علی کریمی برنامه ارائه می‌کرد، اظهار داشت: این نقطه نظر خودش بوده، روش خاص خودش را داشته و باید به آن احترام گذاشت. اما برای شرکت در چنین مبارزاتی باید شیوه‌هایی را در نظر بگیریم. من با او صحبت کردم. با فلسفه لابی‌گری مخالفت دارد. روحیات او را می دانید. 

وی افزود: آرزویم این بود که یک فوتبالی امروز انتخاب شود. از این به بعد هرکسی از قهرمان‌هایمان خواست بیاید در این مجمع بنشیند باید این ذهنیت را داشته باشد که لابی‌گری به معنای فساد نیست. اما به هرحال بالاخره تعداد کثیری از آرا برای طیف خاصی است. تا وضعیت یک سری ساختارهای فدراسیون تغییر نکند، همین اتفاق می‌افتد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.