نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و مس رفسنجان در هفته شانزدهم لیگ برتر با برتری تیم میزبان خاتمه یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و استقلال از ساعت 15 امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای مس به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با تک گل مسیح زاهدی در دقیقه 15 به سود مس به پایان رسید. 

ترکیب مس: داود نوشی صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، حامد نورمحمدی، محسن طرحانی، سجاد آشوری، محسن آذرباد، قائم اسلامی‌خواه، مهرداد رضایی، فراز امامعلی و محمد قاضی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، وریا غفوری، محمد نادری، فرشید باقری، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، بابک مرادی، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

داور: سعید رحیمی‌مقدم

دقیقه 2: استقلال در اولین حرکت به سمت دروازه موقعیت خلق کرد و فرشید اسماعیلی روی پاس مهدی قایدی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه او را دروازه‌بان مس دفع کرد. 

دقیقه 4: اسماعیلی در محوطه جریمه مس سرنگون شد، اما سعید رحیمی‌مقدم، داور بازی اعتقادی به پنالتی نداشت. 

دقیقه 15: مس از روی اشتباه فرشید باقری صاحب ضربه ایستگاهی شد. ضربه ایستگاهی قائم اسلامی‌خواه را سیدحسین حسینی دفع کرد اما در ادامه پاس عرضی بازیکن مس به مسیح زاهدی رسید و این بازیکن موفق به باز کردن دروازه استقلال شد. 

دقیقه 38: محسن طرحانی به دلیل تکل روی اسماعیلی اولین بازیکنی بود که از داور کارت زرد گرفت. 

دقیقه 40: ضربه سر محسن آذرباد را حسینی در آغوش گرفت. 

دقیقه 43: شوت از راه دور مهرداد رضایی را حسینی به کرنر فرستاد. 

دقیقه 45: استقلال توسط فرشید باقری می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او به مدافعان خورد، در ادامه بابک مرادی به زمین افتاد که باز هم داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.