مدافع تیم فوتبال پیکان می‌گوید که پس از اخراج در بازی با ماشین‌سازی و محرومیت از دیدار مقابل پرسپولیس، فشار زیادی روی او وجود داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سامان فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار درباره پیروزی 2 بر صفر پیکان مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: تلاش ما از ابتدای هفته این بود که سه امتیاز این بازی را بگیریم و خدا را شکر که به هدف‌مان رسیدیم. بازی خوبی بود و داور هم به بازی تسلط داشت و از یک بازی خوب، یک پیروزی خوب کسب کردیم.

وی درباره گلزنی‌اش در دیدار مقابل صنعت نفت گفت: پس از اخراج در بازی با ماشین‌سازی و محرومیت از بازی با پرسپولیس، فشار خیلی زیادی روی من بود. به همین دلیل خیلی خوشحالم که توانستیم بازگشت خوبی به ترکیب داشته باشم و عملکردم مؤثر بود.

مدافع پیکان در خصوص اینکه در دو بازی از سه بازی که در ترکیب این تیم قرار گرفته موفق به گلزنی شده است، خاطرنشان کرد: این لطف آقای تارتار بود که به من اعتماد کرد و خدا را شکر می‌کنم که جواب اعتماد او را به این شکل داده‌ام. گلی هم که مقابل صنعت نفت زدم، به شکلی بود که همیشه در تمرینات روی آن کار می‌کنیم و خدا را شکر در بازی به خوبی این نقشه را پیاده کردیم.

وی درباره دو کلین شیت پیکان در دیدارهایی که او به عنوان مدافع در ترکیب قرار داشته، گفت: هدف اول ما در پیکان گل نخوردن است و همیشه این مسئله در تمرینات نیز به ما گوشزد می‌شود. اینکه کلین شیت کردیم، تلاش همه بازیکنان تیم بوده و همه برای این موفقیت و گل نخوردن تلاش کرده‌اند.

فلاح که متولد 1380 است درباره اینکه آیا به عنوان یک بازیکن 19 ساله الگویی هم دارد یا نه، اظهار داشت: بازی‌های واران را خیلی دوست دارم و سبک بازی‌اش را دنبال می‌کنم. به نوعی او الگوی فوتبالی من است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.