سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید به دست آوردن یک پیروزی در یکسال فشار مضاعفی روی بازیکنان تیمش وارد کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از پیروزی تیمش برابر ماشین سازی تبریز در نشست خبری حرف هایش را اینطور آغاز کرد و گفت: باتوجه به شرایط موجود در جدول بازی حساس و پر استرسی بود. فکر می‌کنم یک سال تیم ذوب آهن در فولادشهر پیروزی به دست نیاورده بود و این فشار را روی تیم بیشتر می‌کرد.

او سپس با اشاره ضمنی به تاکتیک تیمش اضافه کرد: ما سعی کردیم با تمرینات خوب و صحبت‌های روحی روانی بازیکنان را برای این بازی آماده کنیم. خوشبختانه در دقایق ابتدایی به گل رسیدیم و در ادامه تیم جوان ماشین سازی را به خوبی کنترل کردیم و موقعیت‌های خوبی نیز به دست آوردیم که متأسفانه گل نشد. پس از سوپر گل فرشاد محمدی مهر فکر می‌کنم بازی تمام شد و در ادامه می‌توانستیم به گل برسیم اما خدا را شکر که با یک پیروزی وضعیت تیم را سر و سامان دادیم.

حسینی در ارتباط با خطاهایی که تیم ذوب آهن به حریف داد، افزود: ما همیشه به بازیکنان خود گفته‌ایم که در یک سوم دفاعی خود و یک سوم میانی به راحتی خطا ندهند و در فوتبال امروز ضربات ایستگاهی تعیین کننده است. باید فکری به حال این قضیه بکنم و اگر این کار را ادامه دهیم، کار سختی خواهیم داشت.

وی در رابطه با فشار روحی روی بازیکنان ادامه داد: تیم ما روزهای سختی را گذرانده است و به نظر من نباید فشار زیادی روی بازیکنان ایجاد کنیم و با کار بیشتر می‌توان مشکلات را به حداقل برسانیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.