تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با ارائه یک بازی بی‌نقص و جسورانه موفق شد ماشین‌سازی را شکست دهد تا روزهای خوب به‌آن‌ها چشمک بزند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که با تغییرات در کادرفنی وبازیکنان برای جبران نتایج و بازگشت به دوران اوج پای به نیم‌فصل دوم گذاشته در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران و در هفته درختکاری با کاشتن ۳درخت بیرون زمین و به‌ثمر نشاندن ۲گل داخل زمین امیدها را برای طرفدارانش زنده‌تر از گذشته نگه داشت.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان موفق شد پس از ۱۳ هفته در فولادشهر حریفش را با ۲ گل و ثبت کلین‌شیت زمین‌گیر کند تا به این رکورد منفی پایان دهد.

تمام بازیکنان با همان حمله وحشتناک قبل از دقیقه یک و آن گل زودهنگام نشان دادند اتفاقات گذشته را فراموش کرده و برای جبران نتایج به مستطیل سبز می‌روند وقدرحمایت همه جانبه مسئولین کارخانه بزرگ ذوب آهن ، هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه را میدانند

البته نتایجی که ناداوری‌ها روی آن تاثیر زیادی داشته و امیدواریم در نیم‌فصل دوم شاهد آن سوت‌های اشتباه که بلای‌جانشان شده بود نباشیم.

 می‌توان بخشی از این آرامش را به مجتبی حسینی نسبت داد؛ مربی‌ای که با شناختش از ذوب آهن راه موفقیت و پیروزی را خوب می‌داند و می‌تواند جواب اعتماد مدیریت و هوادارانی که منتظر بازگشتش بودند را بدهد.

حالا باید منتظر ماند تا در هفته‌های باقی‌مانده شاهد حرکت ذوب آهن روی ریل موفقیت باشیم و گاندوها بار دیگر خودشان را در قامت یک مدعی نشان دهند.

چرا که فوتبال ایران بی‌صبرانه منتظر حضور ذوب آهن در بین مدعی‌ها است.

WhatsApp Image 2021-03-07 at 09.14.32 (1)

WhatsApp Image 2021-03-07 at 09.14.32 (2)

WhatsApp Image 2021-03-07 at 09.14.32 (3)

WhatsApp Image 2021-03-07 at 09.14.32

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.