با ورود مهدی ترابی، نیمکت نشینی یکی از شش هافبک پرسپولیس اجتناب ناپذیر خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی ترابی خرید تازه پرسپولیس اگرچه هنوز مجوز بازی پیدا نکرده اما احتمالا در روزهای آینده کارت بازی می‌گیرد تا در ترکیب تیم یحیی گل‌محمدی به میدان برود و شاید در بازی با نفت مسجدسلیمان به ترکیب اصلی هم برسد.

نکته ای که شانس ترابی را افزایش می‌دهد، ناکامی هافبک های پرسپولیس در عملکرد درخشان در دیدار مقابل صنعت نفت بود که نگرانی یحیی گل‌محمدی را برای یک توقف دیگر و آغاز نتایج ناامیدکننده سریالی به وجود آورده است.

ورود ترابی، یکی از شش هافبک پرسپولیس را نیمکت نشین می‌کند. به نظر می‌رسد جایگاه میلاد سرلک و احمد نوراللهی در ترکیب پرسپولیس مستحکم باشد و یک نفر از بین سیامک نعمتی، احسان پهلوان، امید عالیشاه و وحید امیری از ترکیب خارج خواهد شد.

در این بین نکته اصلی شاید بهره گیری از یک مهاجم تخصصی نظیر مهدی عبدی (یا شهریار مغانلو در صورت پیوستن به پرسپولیس) باشد که در این صورت شاید دوباره زوج وحید امیری و یک مهاجم تخصصی در خط حمله شکل گیرد و مهدی ترابی به سمت چپ خط هافبک به جای احسان پهلوان منتقل شود.

ترابی هافبکی خوش تکنیک است که سال گذشته در سمت چپ عملکرد فوق العاده ای داشت و روی ۱۷ گل تاثیر مستقیم گذاشت و حالا با ورودش می‌تواند مهره ای کارگشا برای تیم گل‌محمدی باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.