اکبر صادقی بازیکن سابق شهرخودرو با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش، تیم جدید قاسمی نژاد را تبریک گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این روزها شایعات پیرامون حضور امین قاسمی نژاد در استقلال به اوج خود رسیده است. این بازیکن روز گذشته با نظر مهدی رحمتی روی نیمکت حضور داشت و پس از مصدومیت علی نعمتی به جای او وارد زمین شد.

قاسمی نژاد پس از پایان بازی که با برتری شهرخودرو به اتمام رسید، در گفتگو با خبرنگاران درخصوص پیوستنش به استقلال این مسئله را تکذیب نکرد و گفت که تکلیف حضور تو در جمع آبی پوشان پایتخت نهایتا تا آخر این هفته مشخص خواهد شد.

در حالیکه در فضای مجازی شایعه شده بود که قاسمی نژاد با استقلال به توافق کامل رسیده و تنها به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه و درخواست رحمتی دوباره به مشهد سفر کرده تا مقابل پیکان قرار بگیرد، حالا استوری اکبر صادقی هم تیمی سابق قاسمی نژاد در شهرخودرو که اکنون در نساجی حضور دارد، باعث شده است تا به نظر برسد کار انتقال این بازیکن به استقلال تمام شده است.

صادقی در استوری که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، ضمن آرزوی موفقیت برای قاسمی نژاد، تیم جدید او را تبریک گفته و در پایین عکس او نیز چهار قلب آبی گذاشته است تا بدین صورت شایعات انتقال این بازیکن به استقلال بیش از پیش قوت بگیرد.

روز گذشته نیز فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری پس از بازی اعلام کرد که تنها درخواست جذب امین قاسمی نژاد را از مدیریت باشگاه درخواست کرده است و ظاهرا باید طی روزهای آتی منتظر اعلام رسمی خبر استقلالی شدن قاسمی نژاد باشیم.

105

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.