مدافع ذوب آهن با گلی دیدنی برابر ماشین سازی، زمینه ساز پیروزی تیمش و پایان طلسم سبزپوشان شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرشاد محمدی‌مهر، مدافع ذوب آهن موفق شد در دیدار برابر ماشین سازی با گلی دیدنی تیمش را به برتری برابر حریف برساند. گلی از فاصله نزدیک به 40 متری و غیرقابل مهار که با واکنش‌های جالبی همراه شد.

محمدی مهر در خصوص برتری ذوب آهن مقابل ماشین سازی که با پایان طلسم عدم پیروزی اصفهانی‌ها همراه بود گفت: ما با توجه به شرایطی که داشتیم هم قسم شده بودیم که این بازی را به هر شکل ممکن پیروز شویم و با توجه به آنالیزی که داشتیم به دنبال یک گل زودهنگام بودیم که در ادامه کار برایمان راحت‌تر شود و خدا را شکر به این مهم دست پیدا کردیم. ماشین سازی هم تیم خوبی بود ولی گل زودهنگام ما باعث شد شرایط طبق خواسته‌مان پیش برود و نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد درخشش خودش در این بازی بیا یک گل و یک پاس گل هم توضیح داد: خوشحالم توانستم برای تیم بازیکن مفیدی باشم و خواست خدا بود که در این بازی هم گل زدم و هم پاس گل دادم و در کل مهم‌تر از همه این است که ذوب آهن نتیجه گرفته است.

مدافع راست ذوب آهن در رابطه با گلش از روی ضربه ایستگاهی از راه دور که واکنش‌های جالبی را بهمراه داشت: من روی این ضربات خیلی تمرین می‌کنم و معمولا ضربات ایستگاهی خوبی میزنم. قبلا هم ضربات خوبی زدم که حالا یا به تیر دروازه خورد یا از کنار دروازه با اختلاف کم به بیرون رفت یا گلر آن را مهار کرد ولی این بار شانس با من یار بود و توپ وارد دروازه شد.

وی با اشاره به واکنش‌هایی که گلش داشته نیز گفت: مهم برد تیم بود اما واقعا گل‌هایی به این شکل می‌چسبد. خودم کل مسیر توپ را دنبال می‌کردم و امیدوار بودم اینبار بدشانس نباشم و خوشبختانه به گل هم تبدیل شد. دوستان خیلی لطف داشتند و فقط خود روبرتو کارلوس تبریک نگفت. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم بتوانیم به نتایج خوبی برسانیم. جایگاه ذوب آهن اینجای جدول نباید باشد و همه تلاش خواهیم کرد تا خیلی زود در نیم فصل دوم با کسب نتایج خوب به جایگاه بالاتر دست پیدا کنیم.

محمدی مهر با اشاره به حضور مجتبی حسینی روی نیمکت ذوب آهن هم گفت: آقا مجتبی قبلا هم مربی ما بوده و شناخت خوبی از تیم و شرایطش دارد و از وقتی آمده شرایط خوبی در تیم ایجاد شده و به نظم و انسجام خوبی رسیدیم و امیدوارم در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پایان گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داشتم و انگیزه زیادی هم دارم امیدوارم بتوانم به تیم ملی هم دعوت شوم و در خدمت تیم ملی باشم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.