مربی پرسپولیس بار دیگر به عضو ثابت فوتبال درون تیمی این تیم تبدیل شده و جالب اینکه موفق شده در کنار بازیکنان جوان این تیم، به موفقیت نیز دست یابد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از پایان حواشی مربوط به عدم حضور کریم باقری در دو جلسه تمرینی این تیم، اکنون هافبک محبوب پرسپولیسی‌ها که در قامت مربی نیز به عضوی قابل اعتنا در جمع کادرفنی تبدیل شده، در کنار بازیکنان جوان به فوتبال درون تیمی مشغول است تا آمادگی خود را به رخ آنها بکشد.

فوتبال درون تیمی سرخ‌ها در آستانه تقابل با مس نوین کرمان با برتری کاور زردها با رهبری کریم باقری به پایان رسید تا آنها اینچنین جلوی دوربین ژست برتری خود را ثبت کنند. بازیکنانی که احتمالا برابر مس نوین کرمان اغلب آنها بازی را به عنوان نفرات اصلی استارت بزند و در پست تصویر نیز چهره مغموم نفرات شکست خورده در این فوتبال درون تیمی کاملا جالب توجه است.

بوژیدار رادوشوویچ که بعد از تنها فرصتی که در فصل جدید به دست آورده بار دیگر نیمکت نشین شده و شاید جام حذفی فرصتی برای بازگشت دوباره او باشد و مغانلو نیز که به تازگی به جمع سرخ‌ها اضافه شده و اولین شادی برتری خود را در جمع تیمی که مدعی اصلی جام محسوب می‌شوند، به ثبت رسانده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.